“Příjemné ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 15. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velice příjemné prostředí, chutné jídlo a milá obsluha... vše v pořádku,rádi se vrátíme... doporučujeme...

Poděkujte uživateli jkleslo.

Recenzováno: 9. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace, super jídlo a velmi příjemná obsluha. Musím podotknout ze jidlo bylo uplne skvele.A velmi skvely pristup pracovniho personalo.Takova obsluha se malo kdy vidi.Dekujeme moc .

Poděkujte uživateli Radka S.
Recenzováno: 31. července 2018

chutnalo mi tady, byla jsem na obědě a dobrý. velký výběr, personál taky milý. Neměla jsem si na co stěžovat

Poděkujte uživateli Vendula G.
Recenzováno: 22. července 2018

Prozatím posledním místem pro otestování a srovnání pražských restaurací specializovaných na francozskou gastronomii se stala "La vache blanche", chcete-li francouzsky. A opět jen milé překvapení v podobě nabídky od kozích sýrů, přes husí paštiky, šneků, steaků až po velmi kvalitní francouzská vína. Bez návštěvy neuvěříte ...

1  Poděkujte uživateli Milos V.
Recenzováno: 1. června 2018

Hezká restaurace která na mě udělala dobrý dojem. Skvěle tady vaří a určitě se vrátím zase. Spokojenost

Poděkujte uživateli Martin M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bílá kráva, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bílá kráva? Sdílejte své zkušenosti!