“Příjemné ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 15. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velice příjemné prostředí, chutné jídlo a milá obsluha... vše v pořádku,rádi se vrátíme... doporučujeme...

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli jkleslo.

Recenzováno: 9. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace, super jídlo a velmi příjemná obsluha. Musím podotknout ze jidlo bylo uplne skvele.A velmi skvely pristup pracovniho personalo.Takova obsluha se malo kdy vidi.Dekujeme moc .

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Radka S.
Recenzováno: 22. července 2018

Prozatím posledním místem pro otestování a srovnání pražských restaurací specializovaných na francozskou gastronomii se stala "La vache blanche", chcete-li francouzsky. A opět jen milé překvapení v podobě nabídky od kozích sýrů, přes husí paštiky, šneků, steaků až po velmi kvalitní francouzská vína. Bez návštěvy neuvěříte ...

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Milos V.
Recenzováno: 1. června 2018

Hezká restaurace která na mě udělala dobrý dojem. Skvěle tady vaří a určitě se vrátím zase. Spokojenost

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Martin M.
Recenzováno: 13. března 2018

Nedávno jsme navštívily Bílou krávu i z důvodu kladných recenzí na internetu. Po amuse-bouche (pomazánka z krevetí tyčinek, kterou v podobné restauraci dodnes moc nechápu) jsme se těšily na lahodné maso a to jsme dostaly-na talíři pro dva jsme našly různé druhy mas, k tomu dvě přílohy a omáčky. Každá jsme si vybrala, co více lahodilo naší chuti, v tomto směru spokojenost. Co se týká dezertů, tak tady drobné zklamání-tvarohová zmrzlina, kterou Vám připraví na Vašem stole byla víc atrakcí než gurmánským zážitkem, totéž platí o čokoládovém fondant, jednoznačně vyhrála zmrzlina z panna cotty, což bylo za ty peníze trochu málo. Červené francouzské víno luxusní. Obsluha.. nevím, jak to zhodnotit, ale vlastně jsem se moc příjemně necítila.
Za mě tedy rozpaky. Dala bych 3 a půl, ale není to možné-3, tedy průmeř je málo, tak volím 4. Nad návratem do této restaurace budu ale přemýšlet..

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Petulanek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bílá kráva, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bílá kráva? Sdílejte své zkušenosti!