“Výborný steak a příjemná obsluha”
Recenze Bílá kráva

Bílá kráva
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 9. října 2020

S pritelem jsme si narame uzili veceri v prijemnem prostredi restaurace. Obsluha napomocna s vyberem masa, perfektni servis a maso bylo vynikajici. Vrele doporucuji.

1  Poděkujte uživateli O5564CRdanielo.

Recenzováno: 14. srpna 2020

O podniku jsem četl už hodně a když na mě přišla chuť na maso, musel jsem to jít omrknout. Naštěstí jsme se s přítelkyní vešli i bez rezervace. Vzhled restaurace mi přišel poněkud kýčovitý, ale přítelkyni se to líbilo, takže co já vím... Objednali jsme si výběr steaků pro 2 osoby a zde nebylo co vytknout. Křehká, šťavnatá masa se skvělými omáčkami (pepřovou a demi-glace) doplňujících chuť a zelenými fazolkami se slaninou... slast. Jen Ratatouille úplně nezaujal.
Dostal jsem pro co jsem přišel a víc. Děkuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli TomSus1986.
Recenzováno: 11. července 2020

Je nádherné vidět, že některé věci se v dnešní době nemění. I po šesté návštěvě během 4 let platí to samé. Výborné jídlo kombinované s perfektním personálem (když pan číšník myslí za vás, je to velmi příjemné) nemá v Praze konkurenci. Pro mě už je povinnost tento podnik navštívit pokaždé, když jsem v Praze přes noc.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Haztiv.
Recenzováno: 28. května 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den už jsme se nemohli dočkat až otevřete.Opět jste překvapili moc chutnalo.A interiér změnou taky.

Datum návštěvy: květen 2020
1  Poděkujte uživateli Antonín Č.
Recenzováno: 23. dubna 2020

Dobrý den.Nejlepši steak v Praze.Super servis a prostředí.Už plánují další naštěvu.Děkuji a brzy se uvidíme.

Datum návštěvy: duben 2020
1  Poděkujte uživateli Antonín Č.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bílá kráva, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bílá kráva? Sdílejte své zkušenosti!