“Kam vždy rád zajmu na jedno”

Malostranska Beseda
Vhodné pro: Barová scéna
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana

Na pražské poměry velice cenově přijatelné místo, kam zajím "na jedno". Je to první místo, kde jsem ochutnal tankovou plzničku a od té doby se tam rád vracím.

Poděkujte uživateli Mart E.

Recenzováno: 12. srpna 2017

Pěkné prostředí a dobrý pocit, výtečná obsluha. Jídla jsou kvalitní a pro mě chutná. Kdo nemá rád plný lokál, ať sem zajde mimo obědy a večeře. Ceny jsou vyšší, ale zase místo a kvalita si žádá své.

1  Poděkujte uživateli lemas6.
Recenzováno: 11. července 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci 10.7 v 21:50 , restaurace byla z poloviny obsazena. Stul byl volný, tak jsme si sedli. 22:11 odcházíme nikdo nás neobslouzil.

Dáme šanci znovu :-)

Poděkujte uživateli Gastro F.
Recenzováno: 6. července 2017

Mám rád zdejší prostředí a jídlo, ev. i malé pivko. Tady mi vždy chutná. Naproti U Schnellů je to jako jiný svět, nebaví mě to tam.

1  Poděkujte uživateli povol114.
Recenzováno: 20. června 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme u Vás v pátek 16.6 v pub ve sklepních prostorách a děkujeme za vše jídlo chutnalo moc všem pivecko jako Křen cepovane na hladinku i se správnou mírou a nejlepší byl postarší vysoký bezvlasy pan číšník ten nám poradil i s výběrem jídla a opravdu byl velice ochotný a milý tomu děkujeme nejvíce připadaly jsme si jeho pozornosti moc fajn a těšíme se na další návštěvu děkujeme a je vidět že Vaši restauraci na hostech záleží hudebnici

Poděkujte uživateli honza2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Malostranska Beseda, si také prohlíželi

Už jste navštívili Malostranska Beseda? Sdílejte své zkušenosti!