“Poctivá česká kuchyně”

Č. 1 005 z 5 937 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká, Východoevropská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Restaurace „U Zlatého lva" se nachází ve staroměstském měšťanském domě který je součástí Královské cesty a její historie sahá až do roku L.P. 1408 kdy zde Šimon založil středověký pivovar a hostinec. Mimo zimní měsíce je možné využít i naší venkovní zahrádky před restaurací, která svým umístněním na Ovocném trhu umožní klidné posezení a to přitom jen pár kroků od Celetné ulice a Staroměstského náměstí. Vchod je situován z Ovocného trhu 17 jímž vejdete do původních gotických sklepení restaurace, kde nabízíme podle našich receptur domácí českou a mezinárodní kuchyni.
Recenzováno: 9. května 2018 prostřednictvím mobilu

Z karty jsme vybírali ze sekce českých pokrmů, vyzkoušeli guláš, medová žebírka a kachničku se zelím, vše vypadalo i chutnalo skvěle. Prostředí příjemné, obsluha úslužná, pivo dobré. Byli jsme poprvé, ale určitě ne naposledy.

Poděkujte uživateli Xenie T.

Recenzováno: 9. května 2018 prostřednictvím mobilu

8.května, při procházce Prahou jsme s přáteli narazili na tento milý podnik. Moc milý personál, hezké prostředí, dobré jídlo. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli Andy K.
Recenzováno: 18. února 2018 prostřednictvím mobilu

Minulý týden v tomto podniku kamarád slavil promoci.Ač kolem chodím dlouhá léta, tato restaurace mi nějak míjela.Zaujalo mě rozsáhlé sklepení a sál, kde se restaurace nachází.Je postavena na klasické české kuchyni a jídlo bylo chutné.K pití dobrá Plzneň a i milovníci vín si zde mohou vybrat.Domácí vinařství zde zastupuje Réva Rakvice a Hrabal z Velkých Bílovic.Ceny byly přiměřené.Obsluha byla příjemná.Kdo chce uniknout z ruchu Celetné ulice a chce trochu klidu, určitě ať tento podnik navštíví.

1  Poděkujte uživateli Jan Š.
Recenzováno: 8. února 2018

Zastavil jsem se na rychly obed. Dal jsem si teleci na černém pivě a k tomu jedny Krušovice. Bylo to fajn uprostřed hektické Prahy.

Poděkujte uživateli Petr C.
Recenzováno: 1. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Milý personál nám splnil každý požadavek i změnu v jídelním lístku bez jakéhokoli problému či nepotřebných připomínek. Tímto jim chceme ještě jednou poděkovat, za skvělou atmosféru při rodinné sešlosti.Tradiční česká kuchyně a na výčepu tři druhy piva. Určitě doporučuji a přijdeme zas. Paní Květa

Poděkujte uživateli kvetka96.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Zlatého lva, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Zlatého lva? Sdílejte své zkušenosti!