Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna
Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Popis: Czech local restaurant pub
Recenzováno: 23. února 2017

Nepříjemná obsluha, špinavý nedobře umytý příbor, špinavý uburusy. Číšnička nám skoro stáhla ubrus svím pozadím, udělejte si věčší prostor mezi stolmi když máte problém s prostorom.

Obsluha po nás doslovně hodila jídelák, po 15 minunách přišla objednat alespoň pití, podotýkam, že hospoda byla prázdná. Žádali sme o účet, po 20 minutach sme se zvedli a šli platit, když sme se stěžovali tak starší pani s blond vlasmi nám řekla : Že jako a co, že ste čakali na účet, provrátila oči a dovolila nám platit.

Určite neodporúčam! Nebyli jsme u Vás poprvé, ale určitě naposled! Když má někdo pracovat s lidma tak at sa naučí správat!!!!!!!!!!

Poděkujte uživateli Rado1312.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. února 2017

děkujeme za Vaši návštěvu a hodnocení.
Mrzí nás, že jste byl nespokojen, ale 11 let jsou stoly postaveny stejně a nikdo s prostorem neměl problém. Samozřejmě za špinavé příbory a ubrus se Velice omlouvám. Bohužel po době po které jste napsal, nejsem schopen incident řešit, protože si na to pravděpodobně servírka nevzpomene. Personál znovu poučím jak se chovat k hostům. Další řešení Vám pošlu do emailu.

Recenzováno: 10. prosince 2016

Byl jsem v teto restauraci pred 3 lety. Podotykam omylem na pivo. Byl to otresny zazitek, smradlave, zakourene, no priserne zastaveni na schuzku.
Vcera jsem dostal pozvani se sejit opet v teto restauraci. Myslel jsem, ze si delaji legraci jit tam do pekelneho prostredi opet. Avsak bylo mi receno, ze je jiz vse jinak!
Opravdu, super obsluha, jidlo velmi dobre, pivo kvalitni, prostredi o 1000% jinak. No dle meho, tato zmena majitele nebo jenom prestavba se povedla a vrele doporucuji na obed i s detmi ci jenom na pivo.

1  Poděkujte uživateli K. K.
Michal Z, Owner v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. prosince 2016

Děkujeme za návštěvu a hodnocení.

Recenzováno: 2. listopadu 2016

Byli jsme zde na pivku, obsluha velmi vstřícná a milá, pivko jsme měli hned na stole. Vše jak má být.

Poděkujte uživateli Martin K.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. listopadu 2016

Děkujeme za návštěvu a hodnocení. Budeme se těšit na další návštěvu

Recenzováno: 18. října 2016

Chutné jídlo za dobrou cenu a rychlá obsluha. Dali jsme na doporučení nebyli jsme zklamáni, pivo výborné.

Poděkujte uživateli Antonín M.

Děkujeme za návštěvu a hodnocení. Budeme se těšit na další návštěvu

Recenzováno: 11. března 2016

Přestože bylo před zápasem Sparta - Lazio a většina stolů měla rezervaci, tak velice ochotná obsluha pro naši skupinku (7 lidí) nám zajistila volný stůl.
Pivo Pilsner Urquell výborný, jídlo taktéž.

Poděkujte uživateli Petr Š.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. března 2016

Děkujeme za návštěvu, jsem rád, že jste byli spokojeni. Přijďte znova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna? Sdílejte své zkušenosti!