Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna
Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Popis: Czech local restaurant pub
Recenzováno: 27. září 2018

Restaurace je pěkná, z venčí vypadá, že není nijak velká, ale zdání klame. Je tam spousta posezení. Restaurace má i venkovní terásku, kde se můžete posadit a sledovat městský ruch. My jsme se zde stavěli na oběd po celodenním trmácení po Praze. Je zde rychlá, milá obsluha. Dali jsme si knedlo, zelo vepřo. Kamarádky chtěla větší porci zelí a také ho dostala. Oběd byl velice dobrý, moc nám chutnalo.

Poděkujte uživateli Coastal492649.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. října 2018

Děkujeme za Vaší návštěvu a hodnocení.

Recenzováno: 9. května 2018

Tuto restauraci jsme navštívili několikrát a vždycky jsme se tam cítili dobře. Má příjemnou zahrádku a velmi příjemnou obsluhu. I ceny jsou slušné. Při poslední návštěvě jsme si dali bramborák s masovou směsí, druhý s krůtím masem, čočkovou polévku, pivo, limonádu a všechno bylo dobré. Milovníkům bramboráků mohu vřele doporučit jak bramboráky, polévku i pivo :-) Ostatní si jistě také v bohaté nabídce vyberou. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Hana P.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. května 2018

Děkujeme za Vaše návštěvy a hodnocení.

Recenzováno: 4. listopadu 2017

Klasická česká hospoda se vším všudy. Jídlo bylo fajn, pivo výborné a obsluha bez problémů - co víc si přát a proto jen doporučuji.

Poděkujte uživateli 1965-JK.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2017

děkujeme za Vaší návštěvu i hodnocení. Přijďte zas...

Recenzováno: 22. června 2017 prostřednictvím mobilu

Pivo zde mají dobré a široký výběr ze sortimentu plzeňského.
V letních parnech absolutně nestíhá obsluha.
Interiér odpovídá levnější hospodě.
Buřty na pivu jsou dobré.

Poděkujte uživateli JanM366.
Michal Z, Vlastník v zařízení Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. června 2017

Dobrý den, děkujeme za Vaší návštěvu a hodnocení.
Bohužel máte pravdu, již několik měsíců nemůžeme najít žádného kolegu nebo kolegyni na doplnění stavu.

Recenzováno: 22. června 2017

Atmosféra mne příjemná, pěkný výhled ze zahradky po okolí, dobre hotovky, točené pivo a kofola, co vic si přát. A to za slušný peníz. Ochotná a rychlá obsluha.

Poděkujte uživateli AlenaV92.

Děkujeme za návštěvu a hodnocení.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivnice - Hospoda - Restaurace Dejvická sokolovna? Sdílejte své zkušenosti!