“Výborné jídlo”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 3
Recenzováno: 26. října 2017

Do restaurace jsme zašli náhodou, ale určitě ne naposledy. Příjemná a pozorná obsluha a především úžasné jídlo.

Poděkujte uživateli Michaela J.

Recenzováno: 6. září 2017

Restaurace byla velmi příjemná.
Personál velmi ochotný, usměvavý a dobře nám poradil s výběrem.
Jídlo bylo chutné, pivo osvěžilo, cena přijatelná

Poděkujte uživateli vladkavl.
Recenzováno: 8. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dostupná lokalita, chutné jidlo za přijatelnou cenu, pozorná obsluha, navrch Plznička a spokojený zákazník je na světě. Díky, těšíme se příště!

Poděkujte uživateli Jiri Z.
Recenzováno: 14. února 2017

Jídlo sice splní svůj účel - zaplní žaludek - ale nijak zvlášť si nepochutnáte. Navíc se jim v kuchyni asi vypařuje šťáva - většina jídel, co jsem tam měla, vůbec "neklouzala" do krku. Dokonce jsem si v dobré víře, že toto jídlo nemůže být vysušené, objednala bramborové knedlíky plněné uzeným se zelím a to, co mělo být zelí, bylo docela úsměvné :-) jak kdyby ho před podáváním hodili do cedníku a vycedili z něj veškerou šťávu - takže nezklamali. Musela jsem tedy hodně zapíjet abych to vůbec polkla. Jinak pokud navštěvujete občas tuto restauraci v době oběda, po čase již nebudete mít moc na výběr. Menu se nijak obzvlášť nemění.

Poděkujte uživateli uniproos.
Recenzováno: 21. října 2016

byla jsem v restauraci s přítelem a dala jsem si kuřecí křídla...no, ty jsem poté nemohla dlouho ani vidět. Totalně nedochucené, téměr bílé, s takovou tou vytahanou kůží....fakt to bylo nechutné a témeř pokaždé co jedu okolo si na to vzpomenu... ostatní jídla asi nemají špatná, ale tohle se fakt nepodařilo.

Poděkujte uživateli E-v-a-S-l-o-v-a-k.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Kabinet, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Kabinet? Sdílejte své zkušenosti!