Prague Armory
Č. 5 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Zážitkový balíček

HonestAdel
PŘÍPRAVA NA ZP

Příprava na ZP proběhla dle individuálních potřeb, věcně, s patřičnou odborností a osobním... přečíst další informace

milo_b881
Praha, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2020

Komunikace po telefonu během objednávání byla bez problému, dozvěděla jsem se vše potřebné. Po příchodu proběhla rychlá instruktáž a poté jsme se přesunuli ke střeleckým boxům s instruktorem. Instruktor byl velmi vstřícný, aktivně se snažil zlepšit naší střelbu. Samotné prostory jsou hezké a čisté. Celkově bych velice ráda tuto střelnici doporučila.

Poděkujte uživateli HonestAdel.
Prague_Armory, Manažer v zařízení Prague Armory, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Moc nás těší že jste si čas strávený na střelnici opravdu užila a také děkujeme za zpětnou vazbu. Budeme rádi, když v budoucnu přijdete mrknout, jaké novinky jsou tu ještě k vyzkoušení :)

Recenzováno: 3. října 2020

Příprava na ZP proběhla dle individuálních potřeb, věcně, s patřičnou odborností a osobním přístupem.

Poděkujte uživateli milo_b881.

Miloši, jsme moc rádi že jsme vám mohli být nápomocni při cestě pro získání zbrojního průkazu. Snad u nás brzy zužitkujete všechny nasbírané zkušenosti :)

Recenzováno: 10. září 2020
Recenze aktivity: Shooting event

Příjemný a velice profesionální personál , nekonečný výběr zbraní , skvělé na odreagování.
Rozhodně doporučuji a brzy k vám znovu zavítám :)

Poděkujte uživateli alesk146.

Moc děkujeme za milá slova, tento zážitek je opravdu nevšední druh odreagování a budeme rádi, když si ho znovu zopakujete :)

Recenzováno: 9. září 2020
Recenze aktivity: Shooting event

Super zážitek! měli jsme malý a střední balíček a samozřejmě jsme si museli dokoupit ještě další zbraně! :) obrovský výběr zbraní, milý personál, příjemné odreagování. Určitě půjdeme znova a můžeme jen doporučit.

Poděkujte uživateli barborab472.

Děkujeme za vaši návštěvu a také zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste si návštěvu náležitě užili a máte pravdu, je těžké odolat všem zbraním v trezoru :)
Budeme se na vás těšit zase příště!

Recenzováno: 4. září 2020
Recenze aktivity: Shooting event

Bohužel tento "zážitek" nebyl vůbec zážitkem, ale spíše otrava a nuda. Také ale musím zmínit, že toto nebyla moje první zkušenost se střílením ze zbraně. Každopádně, první, co pro mě bylo naprosto unavující, byla přednáška o každé zbrani, ze které budeme střílet. Stály jsme tam jak tvrdá "Y" zbytečně dlouho. Navíc si myslím, že takováhle přednáška je úplně k ničemu. Člověk, co zbraň nikdy neviděl, tak spíše na to bude čumět jak puk, stejně si nic nezapamatuje a vlastně ho to ani nějak nezajímá a člověka, jako jsem já to nebaví, protože ty zbraně zná nazpaměť a ví co od nich čekat. Bohatě by stačila bezpečnostní přednáška typu nečum do hlavně a nemiř na nikoho. (Koneckonců to stejně nejde viz níže). Další věc, při které jsem umíral bylo čekání. Vždy mohl střílet jen jeden a ten se střídal s druhým postupně všemi zbraněmi a pak šla další dvojice. Bohužel jsem měl to štěstí (smůlu) mít největší balíček a tak jsem šel nakonec. Stál jsem tam možná půl hodiny a čuměl. Resp. nečuměl, protože mě střílení ostatních nezajímá. Pak jsem tedy šel na řadu já. No... byl jsem rád, že jsem si to mohl odklikat a jít domů, protože tohle opravdu zážitek nebyl. Instruktor vám zbraň nabije, zajistí (což nechápu, proč tohle někdo dělá při stylu, jak vám jí podává viz. níže, nikdy jsem to neviděl) a poté vám jí podá tak, že ústí hlavně míří stále před sebe na terč a až když mu jakože řeknete, jo, držím to, tak vám jí teprve odjistí, abyste mohli střílet. (jako bych tam s ní předtím asi tancoval, nebo si jí strkal do kalhot...) Kdyby mi jí půjčil do ruky (a mohl jsem s ní normálně hýbat) a řekl na, nabij si jí, tak pojistku chápu, ale takhle fakt ne.)
No, když jsem tohle viděl, měl jsem chuť odejít. Měl jsem s sebou ještě další asi 2.000,- že si koupím více nábojů, abych si to pořádně užij, děkoval jsem si, že jsem si je nezakoupil předem.. Jako tohle bylo jak pro psychicky narušené, vážně. Chápu, že nám nedají hrst nábojů se slovy: "umíš to nabít? jo? tak tady máš a hraj si, pak to nabij a vystřílej (mimochodem tohle se mi jinde vážně stalo). Ale alespoň si tu zbraň nabít pouhým zásobníkem, prohlédnout (nějak "osahat"), natáhnout a vystřelit... Člověk tam má jít za zážitkem a ne, že předpaží ruce, dostane do ruky zbraň, s ní nesmí pomalu pohnout a po vystřílení (stále ve stejné poloze) mu jí instruktor sebere. Sečteno, podtrženo, 0/10. Vážně nedoporučuji nikomu, kdo jde za zážitkem a "adrenalinem", protože tady ho fakt nenajdete.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli LukeKuky.
Prague_Armory, General Manager v zařízení Prague Armory, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Dobrý den LukeLuky,

na úvod určitě děkujeme za vaši zpětnou vazbu i když je negativní.

Do jisté míry chápeme, že bezpečný způsob jakým jsme se rozhodli poskytovat naše služby široké veřejnosti, u které v drtivé většině případů zkušenosti se zbraněmi končí u vzduchovky na pouti, nemusí vyhovovat každému.
Avšak postupy našich instruktorů vychází z dlouholetých zkušeností s tisíci klienty, kterým jsme zvládli bezpečně zprostředkovat první zážitek střelby s ostrými zbraněmi. Ale i s klienty, které jsme připravili k získání zbrojního průkazu či dokonce rozvíjeli jejich schopnosti bezpečně manipulovat se zbraněmi v opravdu vyhrocených situacích.

Našim cílem je vytvořit prostředí, v kterém střelec, bez dostatečných vědomostí a zkušenostmi s manipulací se zbraněmi, neohrozí ostatní účastníky. Ve vašem případě došlo k nedorozumění už při výběru samotného balíčku. Vybral jste si nejlevnější variantu nabízenou přes portál Slevomat. U této nabídky uvádíme, že střelba probíhá ve větších skupinách do přibližně 6 lidí na jednoho instruktora. Je to daň za výrazně nižší cenu. V takových podmínkách není možné přizpůsobit způsob realizace střelby individuálním požadavkům klienta.

Navíc legislativa je případě střelby opravdu neúprosná a jednoznačně určuje odpovědnou osobu za případné zranění na střeleckém stavu. I proto rozhodně nepřipouštíme žádné kompromisy. Bohužel v ČR je několik střelnic kde ke kompromisům dochází (s ohledem na vaši zkušenost s jinými střelnicemi) a následně deformují představy klienta o vhodném průběhu zážitku. Koneckonců, na první seskok padákem také jdete v tandemu s instruktorem a tak je to správně.

Ve vašem případě by byla pravděpodobně vhodnější volba individuálního tréninku s dohledem instruktora, kde by vás nejdříve náš instruktor důkladně vyškolil ohledně specifik vámi vybrané zbraně a následně vás seznámil se správným postupem přípravy zbraně ke střelbě a také její uvedení do bezpečného stavu. Až po ověření vašich schopností bezpečně manipulovat se zbraní je u nás možné klientovi bez zbrojního průkazu umožnit manipulaci se zbraní v kompletním rozsahu včetně nabití, vybití, kontroly zbraně a uvedení do bezpečného stavu.

Věřím, že náš postoj chápete. Do budoucna vám doporučujeme vyzkoušet si nejdříve individuální trénink, který je dostupný od 1000 Kč/hod včetně pronájmu střelecké výzbroje, jedné krátké zbraně a individuálního dohledu instruktora.

S pozdravem Matuš,
Prague Armory