“Hezké”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 16. srpna 2018

Hezká restaurace. Interiér je skvělý a moderní. Obsluha je příjemná, usměvavá. Podnik je čistý a ceny jsou přijatelné

Datum návštěvy: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli Michal Z.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2018

Dobrý den, děkujeme za recenzi plných pozitivních slov :) Luka Lu

Recenzováno: 5. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Na doporučení přátel jsme se rozhodly navštívit tento podnik. Dorazily jsme okolo desáté večer, zeptaly se obsluhy, zda je otevřen vnitroblok. Pán nám řekl, že do desíti a tak jsme si sedly na zahrádku. Druhý pán vesele obsloužil vedlejší stůl a bez povšimnutí odešel. Po pár minutách jsme se rozhodly, že se alespoň podíváme na jídelní lístek a tak jsme si pro něj zašly. Stále bez povšimnutí. Když ale 15 min po nás dorazili 4 cizinci a ihned dostali nápoje, bylo rozhodnuto a tak jsme odešly do podniku vedle!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli monikaKalicinska.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2018

Dobrý den, děkujeme za upozornění této události a věc ihned budeme řešit, aby se to už příště nestalo. Luka Lu

Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Ochutnali jsme pár předkrmů a hlavních jídel:
Pečené papriky plněné sýrem - chuťově velmi dobré, asi bych jen doporučil méně balsamica - přebýjí chuť.
Tataracek z lososa a tuňáka - nevíme co se stalo, ale porci jsme nemohli jíst, protože nás oba palila - ne pepřem, ne chilly, tak divně. Jídlo jsme vrátili - bez problémů ho vyměnili za chobotnicový salát.
Ten byl velmi dobře vuchucen, chobotnice měkká, jen trochu přesolený. Chápali bychom to - stane se, ale ne za cca 300Kc.
Na hlavní chod jsme si trochu počkali - cca 20min.
Chobotnice byla velmi dobrá, nicméně by stálo za to si trochu pohrát s chutí a mekkosti.
Co se týká mořského vlka, tak ryba čerstvá, šťavnatá, jen by bylo fajn více vychutit její maso - vychucena byla hlavně kůže, bez ní maso chuť nemělo a každý kůži rád nemá.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Tomáš D.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2018

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Je nám líto, že Vám některé jídlo chuťově nesedlo a každý má jiné přednosti v ochucení jídel. S přáním hezkého dne, Luka Lu

Recenzováno: 29. března 2018 prostřednictvím mobilu

Byli sme zde nekolikrat a vzdy sme odchazeli neskutecne prejezeni a velice spokojeni !!! Tohle misto ma uzasnou jugoslavskou atmosferu, od malebne vyzdoby pres skvele vino az dokonale jidlo! Doporucuju zde dat si minimalne tri chodove menu s predjilem a dezertem, protoze je to gumansky zazitek, diky kt. nebudete schopni prestat jist!! Plus personal je tady velice prijemny a ochotny !!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Bubo007.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. března 2018

Děkujeme za Vaši milou recenzi. :) Luka Lu

Recenzováno: 2. března 2018

Strávila jsem zde velice příjemné chvíle. Zašla jsem pouze na kávu a dezert, nicméně celkový zážitek byl pro mě zcela neočekávaný. Vzhledem k tomu, že teprve otevírali, byla jsem zde sama. Okamžitě se mě ujal personál, donesl kávu a dezert, ale co mne nejvíce překvapilo, že když jsem slovně ohodnotila tuto restauraci jako velice nezvyklou, přitom příjemnou a celkově vyzařující pohodu, nabídl mi mladý obsluhující muž prohlídku celé této restaurace s doprovodem. Ukázal mi jednotlivé části a zákoutí, včetně letní zahrady, galerie atd... Krásně jsme si popovídali.
Restaurací v krátkých intervalech procházel i sám majitel, který dohlížel na to, aby vše bylo v naprostém pořádku. Zkrátka pro mne krásné prostředí, které mne dostalo v třeskutém mrazu do letní pohody a velice milý a vstřícný personál. Děkuji vám všem a ráda se zase někdy při návštěvě Prahy vrátím :-)...

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli _kveta_zun.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. března 2018

Dobrý den, velice si vážíme Vaší milé recenze. Jsme rádi, že se Vám atmosféra v našem přístavu líbila a těšíme se na Vaši další návštěvu. Pěkný den přeje, Luka Lu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Luka Lu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Luka Lu? Sdílejte své zkušenosti!