“Úžasné!”

Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Neuvěřitelné jídlo, skvělý výběr vín, úžasná živá atmosféra, obsluha vstřícná, vtipná, schopná a rychlá! Rádi se sem vracíme! Děkujeme

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli valeriaborkovcova.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Máme velikou radost, že se Vám u nás líbí a hodláte se k nám vracet. Budeme se těšit na příští návštěvu a přejeme vše nejlepší v novém roce :)

Recenzováno: 8. prosince 2019

Krásné barevná restaurace v historickém centru Prahy. Z venku působí malá, uvnitř více místností, které dávají pocit útulnosti. Obsluha velmi ochotná a příjemná. Mořské plody, které jsem si objednala, byly dobře pripravené. Ráda opět navštívím.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli W1715LDdanaf.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. prosince 2019

Děkujeme za výborné hodnocení. Jsme rádi že se Vám u nás líbí a budeme se těšit na příští návštěvu! :)

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné prostředí, obsluha na 1* ....pod taktovkou "Otřesného blonďáka". Jídlo skvělé. Mohu vřele doporučit. Děkujeme se perfektní večer.

Poděkujte uživateli martinoO9537HX.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

My děkujeme za perfektní komentář a hodnocení. Doufáme že k nám brzy opět přijdete.
Hezký den :)

Recenzováno: 14. září 2019

Včera jsem navštívil restauraci LukaLu a byl jsem moc mile překvapený. Jidlo bylo výborné a obsluha na jedničku. Krásné a barevné prostředí. Vřele doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Karelkostka.
Luka L, Manažer komunikace s hosty v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. října 2019

Děkujeme za krásný komentář a jsme rádi že Vám u nás chutnalo! Doufáme že přijdete zas. :)

Recenzováno: 12. září 2019

Libi se mi pestré zbarvení cele restaurace a pocity jsou nad míru spokojené! Personal je velmi ochotný, milý a ohleduplný!
Nebyla to ani první a ani poslední návštěva!!!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Andrea V.
VesoD, Owner v zařízení Restaurace Luka Lu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2020

Děkujeme že jste si našla čas na napsaní komentáře a děkujeme i za štědré hodnocení. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Luka Lu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Luka Lu? Sdílejte své zkušenosti!