“Student”

Kuchyně: Evropská, Česká, Východoevropská
Vhodné pro: Velké skupiny, Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navstivil jsem restauraci ve Vaši vrchni casti, vyborne jidlo, super ceny a profesionalni obsluha, muzu jen doporucit.

Poděkujte uživateli Simonkluzacek.

Recenzováno: 19. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, dnes 19.11.jsme s přáteli navštívili menší restauraci v přízemí. Musíme se podělit... jídlo i ceny byly skvělé. K tomu dopomohla obsluha i atmosféra. Pan vrchní měl profesionální přístup a skvěle doporučil. Děkujeme vrátíme se

Poděkujte uživateli Misalucikova.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Byla jsem zde po delší době s přáteli na večeři a velmi jsme si všichni pochutnali. Personál byl velmi příjemný a tuto restauraci můžu jedině doporučit.

Poděkujte uživateli Michala P.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Byla jsem na večeři s rodinou ,všichni jsme si moc pochutnali.
Personál byl velmi příjemný
Doporučuji!

Poděkujte uživateli Sandy S.
Recenzováno: 9. července 2018

Restauraci navštěvuji často, poslední dobou mi bylo z jídla špatně. Jinak vaří dobrá česká jídla. Porce jsou nadprůměrné.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli stumbik.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Sádlů, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Sádlů? Sdílejte své zkušenosti!