“lepší restaurace”

Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 9. srpna 2017

Trochu dražší restaurace, zajímavé a pěkné prostředí, profesionální a milá obsluha. Jídlo bylo perfektní. Býložravci si vyberou, ale není to žádná sláva, na výběr je jen pár vegetariánských jídel, ale jsou kvalitní.

Poděkujte uživateli 19_Kat_47.

Recenzováno: 1. srpna 2017

pokud těstoviny tak zde - úžasné, domácí, tak jak to má být. sklenka vína - nakrájet prschut a užívat

Poděkujte uživateli pchyle.
Recenzováno: 27. července 2017

No takže byli jsme několikrát, a vždy nás jídlo maximálně uspokojilo. Ceny jsou pravda trošku vyšší, ale za kvalitní jídlo jsme ochotni zaplatit. Pozitivně hodnotím systém rezervací s možností objednat květiny, takže jako překvapení pro Vaši milou ideální. Těšíme se na další návštěvu.

Poděkujte uživateli Miroslav S.
Recenzováno: 16. července 2017

S manželkou a dcerkou jsme večer plánovali procházku u Staroměstského náměstí. Dopředu jsme si zarezervovali stůl a bylo to fajn. Vybrat jídlo a pití nebyl problém, dcerka si dokonce objednala těstoviny mimo jídelní lístek a byly nad očekávání dobré. Zavazadla, která jsme měli s sebou, jsme nechali v zavazadlovně u vstupu do restaurace.

Poděkujte uživateli C0rnh0li0.
Recenzováno: 15. července 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace se nachází kousek od Staroměstského náměstí a v sobotu v poledne bylo celkem plno,takže rezervace mist je vhodná. Prostředí odpovídá stylu restaurace. Menu není obsáhlé, ale vybírat můžete z ryb, těstovin i steaků. Dali jsme si pastu a byla to dobrá volba. Skvěle připravené a čerstvé. Dezert, čokoládová pěna se zmrzlinou, nás trochu zklamal. Nebylo to špatné, ale nás to neoslovilo.
Co se týká obsluhy, uvítala bych osobnější přístup a možná i úsměv. Ale hlavní jidlo bylo skvělé, takže doporučuji.

Poděkujte uživateli Helena B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pasta Fresca, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pasta Fresca? Sdílejte své zkušenosti!