“Úžasný gastronomický zážitek”

Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Velké skupiny, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 12. června 2018 prostřednictvím mobilu

Vždy naprostá spokojenost.Příjemná profesionální obsluha a opravdu výborné jídlo .Cena odpovídá kvalitě.Rádi se sem vracíme

Poděkujte uživateli HelenaM93.

Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsem byl aspoň 20x. Pokaždé maximální spokojenost. Snad jen menicko uz by mohli změnit.

Poděkujte uživateli Roberttodt.
Recenzováno: 28. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Náhodně vybrána italská restaurace se vyplatila. Libil se mi interiér jednoduchý a čistý. Obsluha velmi profesionální ochotná a milá člověku se hned lépe jí. Na předkrm jsem si dal kalamáry ty byli fakt perfektní a hlavni chod jsem mel těstoviny z hovězím masem taky skvělá volba. Určitě doporučuji tuhle restauraci navštívit.

Poděkujte uživateli Martina H.
Recenzováno: 18. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha. Večer je tady poklidnější. Předkrm-tatarák, nějak nás nenadchl, docela slaný a z topinkových chipsu se opravdu špatně jí. Špagety s lososem a pestem z medvědího česneku byly moc dobré a ravioly také. Rigatone s hovězím nebyly nijak chuťove výrazné. Určitě tady nejsme naposledy.

Poděkujte uživateli Phuong L.
Recenzováno: 15. března 2018 prostřednictvím mobilu

s pritelem jsme chteli zajit do centra na dobre jidlo.objednala jsem si steak medium, jsem totiz tehotna a tepelne nedoupravene maso nemuzu,steak byl rare, ac nerada,musela jsem obsluhu pozadat o upravu. steak mi pak prinesli well done. pritel mezitim snedl svoje jidlo.muj steak byl pak pripaleny a nedobry, hranolky uz studene.i kdyz jsem se pres rozladeni snazila byt mila, mela jsem pocit, ze cisniky otravuju.v restauraci tohoto typu bych cekala jiny pristup.pokud restauraci navstivite, steak rozhodne nedoporucuju.snad jsou jina jidla v menu povedenejsi.

Poděkujte uživateli Renata K.
Ambiente R, Manažer komunikace s hosty v zařízení Pasta Fresca, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. dubna 2018

Dobrý den Renato,
mrzí nás, že jste neměla dobrou zkušenost s úpravou masa. Určitě nechceme, aby hosté jedli jídlo, které není správně připravené. Rádi se o návštěvě dozvíme více. Pokud budete chtít, napište nám o ní na: katerina.phillips@ambi.cz.
Děkujeme

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pasta Fresca, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pasta Fresca? Sdílejte své zkušenosti!