“nejlepší čína v Praze, lépe vzít s sebou”
Recenze Huang He

Huang He
Č. 1 410 z 6 138 Restaurace v Praze
Kuchyně: Čínská
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 4. listopadu 2017

Chodíme si sem pro jídlo už 20 let. Nikdy mě nezklamali. Interier se mi nelíbí, ale chápu, že vzhledem k čtvrti je to dobrý kompromis. Jídlo je nejleší co znám. Jídlo s sebou je podle mého nejlepší volba. Porce velké a jídlo vždy čerstvě připravené. Než dojedu domů, nevystydne. Skvělé

Poděkujte uživateli stania n.

Recenzováno: 4. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci navstevujeme opakovane a vzdy jsme byli spokojeni. Jidlo je pripravovane v otevrene kuchyni z cerstvich surovin. Na rozdil od mensich bister neni presolene a neplave v hnede sojove omacce. Rozlehla restaurace poskytuje dostatek soukromi , je vybavena funkcni vzduchotechnikou. Pani majitelka je velice mila a usmevava

Poděkujte uživateli 1donmiguel.
Recenzováno: 29. června 2017

Chodím jsem tak jednou za dva měsíce a vždy jsem byl spokojen. Nebojím se sem pozvat rodinu i přátelé.

Poděkujte uživateli Ladislav B.
Recenzováno: 26. dubna 2017

Restaurace nabízí širokou škálu čínských jídel, až je obtížné si vybrat. Všechna jídla, která jsme ochutnali byla velmi dobrá, i když si, až na kachnu, byla velmi podobná. Interiér je velmi strohý a vrací návštěvníka do přerevolučních let. Obsluha je rychlá a milá.

Poděkujte uživateli Marketa M.
Recenzováno: 10. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Není to špatný , ale za ta léta , co fungují , se nic nezměnilo , což je škoda. Chtělo by to zase nějaký nápad , aby zase dostali švih . Tonda

Poděkujte uživateli Antonin B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Huang He, si také prohlíželi

Už jste navštívili Huang He? Sdílejte své zkušenosti!