“Rodinná navštěvá prosinec 2019”

Sushi Bar Made in Japan
Možnosti stravování: Obědy, Rezervace
Recenzováno: 2. ledna 2020

23.12. navštivili jsme sushi bar "Made in Japan". Prostředí jako vždy pěkné, a jídlo chutnalo. Nicméně, oproti naši minulé návštěvě došlo ke zhoršení (evidentně výměnou kuchaře, minule byl jiný). Tentokrát shshi nebyly zabaleny tak opatrné a vzhledově hezké, jako při naši předchozí návštěvě, a losos a avokádo ve futomaki byly z nějakého důvodu teplé, což působilo trochu divně. Ostatní sushi chutnali výborně jako vždy

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli ivanshaydulin.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Sushi bylo vyborne. Prostredi skromne. Ceny docela vysoke.
Zajimavy byl vyber sushimastera, prezentace na lodi se suchym ledem.
Neni problem s pejsky.
Byli jsme tady v sobotu odpoledne, ale ani v tak exponovany cas nebyla nutna rezervace. Mista bylo dost.
Obsluha byla mila.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli minipipigril.
miarose2014, Generální ředitel v zařízení Sushi Bar Made in Japan, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. února 2020

Takže vlastně vše bylo v pořádku :-) děkujeme za recenzi, ano, našim hostům se snažíme co možno nejlépe vycházet vstříc (pejsci). Škoda, že i přesto všechno tak slabé hodnocení.

Recenzováno: 3. prosince 2019

Byl jsem spokojený jak s prostředím, obsluhou, tak s připraveným sushi, vše bylo chutné a čerstvé. Atmosféra byla poklidná i v době oběda.
Výborná dostupnost v centru města.

Poděkujte uživateli caslo2019.
petra k, Manager v zařízení Sushi Bar Made in Japan, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. ledna 2020

to nás velmi těší, děkujeme :-)

Recenzováno: 3. prosince 2019

V Made in Japan jsme už byli víckrát a když máme chuť na sushi, je to naše jasná volba. Personál ochotný a milý, sushi výborné. Prostředí pěkné a čisté. Za nás veliká spokojenost.

Poděkujte uživateli vpauzova.

Děkujeme :-)

Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Rychlý oběd, skvělý výběr - vše čerstvé! Usměvavá obsluha. Rozhodně doporučujeme. Dobrý poměr cena - výkon

Poděkujte uživateli jindrichr.

Děkujeme :-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sushi Bar Made in Japan, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sushi Bar Made in Japan? Sdílejte své zkušenosti!