“Paní”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 29. prosince 2019

V této restauraci jsme se nenajedli. Maso tuhé, neodpovídalo gramáži, dle jejich obrázkového lakače jak by měla porce vypadat, to ani náhodou nesouhlasilo,za ty peníze se dalo najíst mnohem lépe jinde v okolí.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Dana G.

Recenzováno: 29. prosince 2019

Byl jsem nadšen jídlem a skvělou obsluhou hovězí steak byl nejlepší mého života
slečna se vzorně starala, víno ze sicílie - dobrota

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Compass794225.
Recenzováno: 16. listopadu 2019

Naprosto nedoporučuji, vyjma situace, kdy byste umírali hladem.
Za ty peníze se dá mnohem lépe najíst jinde, resp. si uvařit doma chutnější jídlo.
Těstoviny převařené, ty nejlevnější špagety, bez chuti, parmezán 0, "naservírované" způsobem "kydnu to do talíře".
Gratinovaný kozí sýr BEZ SÝRA, po upozornění servírka přinesla na talířku STUDENÝ kus něčeho, co vypadala jako taveňák s trochou kozího aroma.
Místo objednaného ristretta přinesla espresso. No dobrá, kdyby nebylo jeho otřesné chuti (kdy přestanou české restaurace nesmyslně šetřit na kávě?), ke kávě studené mléko (ale třtinový cukr, ok).
"Domácí" limonáda v listopadu s půlkou objemu tvořeného ledem a na dně jakýsi barevný sirup.
Pohár šlehačka, zmrzlina, maliny byl v pořádku.
Plus za stolní vodu litr za 40 Kč s citrony a pomerančem.
Servírka byla milá, ale rozhodně nemáte pocit, že je to její dream job. Prostě zaměstnanec, který se trochu snaží. Ale jen do výše svého platu.
Interiér zajímavý, nebýt děsivého obrazu nad stolem (panáček z japonského nintenda, nebo co to jako mělo být...?) Mohli by více zatopit.
Záchody splní svůj účel, ale hodně pod standardem pražských restaurací.
Jak říkám, vyhněte se tomuto "podniku" (vizte další recenze na Googlu zmiňující zkažené maso).

Poděkujte uživateli jnvtkv.
Recenzováno: 27. července 2018

Jedna z nejhorších zkušeností s restaurací jakou můžete mít - jídlo bylo závadné.

Ryba, kuřecí a dokonce i vepřové buď nevoněly tak jak mají nebo to dokonce bylo cítit v chuti. Pikantní je, že někteří vrátili jedno jídlo, aby dostali jiné, se stejným problémem. Už dlouho se mi nestalo, abych ochutnal nedobré vepřové (ve smyslu nečerstvé).

Když jsme to na závěr říkali číšníkovi, sotva zvedl hlavu. Neřekl skoro nic, jen koukal do blba. Mohl to zachránit alespoň lidsky.

FAIL, sem už nikdy.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Ondrej_PRG.
Recenzováno: 9. května 2018

I my jsme využili Slevomatu na steak pro dva. Jídlo bylo dobré a i když já maso nejím, partner zvládl steaky oba. Já jsem si pochutnala na šťouchaných bramborách se špenátem, salátu a i mrkvový dort mi chutnal. Steaky byly oba výborné, museli jsme potom jít na dlouhou procházku, protože jídla bylo hodně.Restaurace v samém centru Prahy je bufetového stylu, ale příjemná, obsluha také příjemná a rychlá. Při naší návštěvě přišly i rodiny s dětmi, restaurace je k dětem přívětivá. Místo se asi najde vždycky a tak můžu Dynamo jen doporučit.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Hana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dynamo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Dynamo? Sdílejte své zkušenosti!