“Rodinná večeře ”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Romantický, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 7. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Na doporučení kamarádů jsme vyzkoušeli v restauraci degustační indické menu. Výborné jídlo a skvělá obsluha, tak můžu doporučit i ostatním.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli VladaH2014.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2017

Vážený Vladimír H, moc nás těší, že jste si Vaši rodinnou večeři u nás užili. Děkujeme Vašim kamarádům za doporučení a Vám za to, že nás budete doporučovat dále.

Recenzováno: 21. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Jídlo bezchybné. Obsluha velmi příjemná a pozorná. Škoda jen, že některé jiné lokace ze Zátiši group mají lepší umístění. Nicméně zde je kuchyně nejlepší.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Explorer668136.

Dobrý den, děkujeme Vám za návštěvu a skvělou recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste si návštěvu užili, i přesto, že nemáme nejlepší lokaci :-). Těšíme se brzy na viděnou.

Recenzováno: 16. prosince 2016

Rozhodně jedna z nejlepších restaurací v Čechách, perfektně vyvážené chody, úžasné prostředí a milý personál, brzy se zase uvidíme

Datum návštěvy: říjen 2016
2  Poděkujte uživateli Alex M.

Vážený Alex M,

Jsem moc rád, že jste navštívili naši restauraci. Děkuji Vám za krásnou recenzi, a budeme se těšit brzy na viděnou.

Recenzováno: 30. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Moc krásná restaurace vynikající jídlo super personál prostě skvělí gastronomický zazitet můžu všem jen doporučit

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Suchy J.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2016

Děkujeme mnohokrát za Vaši návštěvu a moc krásná slova o tom co u nás děláme!
Doufám, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 1. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Aureole je vzdy jistou volnou.
Jak pro romantickou veceri, tak nadherne rodinne odpoledne stravene s rodinou na terase. Jidlo je vzdy lahodne a krasne servirovane. Parsonal mily a vzdy usmevavy. Jsem rada ze v Praze mame misto, kam vzdy velmi radi chodime a vzdy odchazimr spokojeni. Aureole je sazka na jistotu.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Narinka12.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo V Zátiší, si také prohlíželi

Už jste navštívili V Zátiší? Sdílejte své zkušenosti!