“Indický kuchař”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. března 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá práce. Velká náhoda nás přivedla do interiéru luxusu a nadčasovosti. Na talíři indický kuchař rozehrál opravdu povedenou partii. Krásně doplněna o vinný lístek. Obsluha na jedničku.

Poděkujte uživateli Dáša L.

Recenzováno: 26. února 2017

Tato restaurace je opravdu úžasná. Nejen, že jídlo je vynikající (např. fois gras jsou prostě úžasné), ale i obsluha, prostředí a vůbec vše kolem je prostě na úrovni. Musím říct, že jsem byl opravdu potěšen a nadšen. Rád se do restaurace V Zátiší budu vracet.

1  Poděkujte uživateli Homie88.
Recenzováno: 13. února 2017

Doporučuji indický brunch, skvělé jídlo, velmi profesionální servis v krásném prostředí v centru Prahy.

1  Poděkujte uživateli Marcela Č.
Recenzováno: 10. února 2017 prostřednictvím mobilu

V zátiší jsme se skvěle najedli a ochutnali pro nás novinky typu: jablečno-celerová polévka či anýzová zmrzlina. Klobouk dolů před šéfkuchařem. Jen jsme nepochopili koncept tradiční a indická kuchyně. Moc se nám líbil playlist a volba hlasitosti, při které jsme se mohli bavit, aniž bychom museli křičet či aby nás někdo u vedlejšího stolu poslouchal. Doby, kdy jste se v Praze nemohli nikde najíst lépe už jsou ale pryč. Bylo by fajn, kdyby i V zátiší nespoléhali na svou tradici a na to, že se sem pár stálic vždy vrátí nebo že sem zabloudí nějaká zbloudilá duše. K přívlastku "perfektní" totiž chybí pár maličkostí: bezchybný jídelní lístek výrazně odlišný od běžných restauračních zařízení (ruční papír, apod.), větší nadšení zaměstnanců a čisté toalety s dostatečnou zásobou utěrek a krémem na ruce. Berte prosím jako podnět k zamyšlení, ne jako kritiku. Jinak bez výhrad a určitě doporučíme.

Poděkujte uživateli Jiri Z.
Recenzováno: 29. ledna 2017

V Zátiší je právem legendou. Má dobrou lokalitu, relativne se tam dá i zaparkovat, což je dost rarita na Praze 1. Skvělý interiér, který prokazatelně dělali špičkoví architekti a v neposlední řadě výtečnou kuchyni. Ceny jsou malinko vyšší na, ale opodstatněné. Dostanete za ně totiž špičkově připravené i vypadající pokrmy. Negativa pak směřují snad jen k nízké teplotě uvnitř restaurace, která je bohužel vzhledem k zimě dost zásadní.

1  Poděkujte uživateli Kaka3.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2017

Vážená Kaka3, rád bych Vám jménem celého týmu naší restaurace poděkoval za Vaše milá a vstřícná slova ve Vašem hodnocení. Za nízkou teplotu způsobenou technickým problémem se omlouváme. Věřím, že nás opět brzy navštívíte.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo V Zátiší, si také prohlíželi

Už jste navštívili V Zátiší? Sdílejte své zkušenosti!