“Perfektní od předkrmu po dezert”
Recenze V Zátiší

V Zátiší
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 10. dubna 2018

Parádní místo na slavnostnější večeři. Fine dining za přijatelnou cenu, o vše postaráno výborně. Jídla chuťově skvělá, perfektní obsluha, nemám jedinou výtku.

Poděkujte uživateli Martin B.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. dubna 2018

Dobrý den Martin B,

Děkujeme za návštěvu a skvělé hodnocení! Jsme moc rádi, že jste si u nás užili perfektní večeři a doufáme, že Zátiší opět brzo navštívíte :)

Recenzováno: 23. března 2018

Restauraci jsme navštívili již dvakrát a musím říct, že jsme byli vždy naprosto spokojeni! Jídlo úžasné, kvalitní suroviny, obsluha perfektní, prostředí velmi příjemné a útulné. Doporučuji každému, kdo touží po gurmánském zážitku!

Poděkujte uživateli Klara8915.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2018

Dobrý den Klara8915,

Děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi :) těší nás, že jste pokaždé odcházeli ze Zátiší spokojeni a děkujeme za všechnu chválu ohledné jídla a servisu. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 15. března 2018

Klidné a útulné prostředí, ochotná obsluha a vynikající kuchyně. Doporučuji pro slavnostní příležitosti i pracovní oběd

Poděkujte uživateli Jano K.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. dubna 2018

Dobrý den Jano K,

Děkujeme za návštěvu a komentář na TripAdvisoru! Těší nás, že by jste nás doporučil a jsme rádi, že se Vám V Zátiší tak líbili :)

Recenzováno: 7. února 2018

Od teto restaurace kazdy host ceka vyborne jidlo a obsluhu, ale pro me byla vecere zklamanim. Jedinou osobou, ktera zaslouzi uznani pokud jde o obsluhu, byla profesionalita pana Pavlicka. Pokud jde o jidlo, tak jsem cekala vice. Jidla byla dobra, ale nic vice. Uprava jehnecich kotletek v majorankove kruste, relish z pecenych paprik, bile fazole, cervena repa, nebyla dobra. Pri kazdem soustu jsem mela pocit, ze zvolene suroviny kazi chut jehneciho. Pokud si vyberete napr. trichodove menu, tak za nektera jidla priplacite. Nekde je to na miste, ale priplatek za v tandooru pecene tygri krevety +90,-, kdy jsou servisovane 2 krevety, se mi zda nepatricne.

Poděkujte uživateli 113oli.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2018

Dobrý den 113oli,

Děkujeme za návštěvu a recenzi. To, že byla pro Vás návštěva V Zátiší zklamáním, mrzí mně i zbytek týmu. Na jehněčí kotletky jsme měli vesměs pozitivní ohlasy, takže nás docela překvapilo, že Vám přílohy kazili chuť jehněčího. V každém případě, od března jsme přílohy pozměnili na pěnu ze spáleného lilku, bramborovou terinku a karamelizovanou šalotku. Doufáme, že pokud se k nám vrátíte, bude Vám chutnat více.

Recenzováno: 22. ledna 2018

Návštěva restaurace v rámci festivalu Grand restaurant festivalu 2018. Hodnocení jídlo chutná, obsluha profesionální, loajální - nemohl jsem víno (řídil jsem), proto káva k dezertu v ceně. ;) Avšak budu moc rád, když si zopakujeme návštěvu, ale tentokrát s jiným menu, dle naší chutě - pravá Indie. ;)

Poděkujte uživateli Antonín M.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. února 2018

Dobrý den Antonín M,

Děkujeme za návštěvu a za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si v rámci GRF vybrali V Zátiší a že jste měli příjemný zážitek. My budeme taky rádi, až si zopakujete návštěvu a doufáme, že pak to bude za 5 hvězdiček :) U festivalového menu jsme se chtěli držet letošního tématu "Superfood", proto je poněkud odlišné od našeho běžného menu vzheldem k použitým surovinám.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo V Zátiší, si také prohlíželi

Už jste navštívili V Zátiší? Sdílejte své zkušenosti!