“ALL-INCLUSIVE MENU 12 JÍDEL”
Recenze V Zátiší

V Zátiší
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Romantický, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 16. října 2020

V pondělí jsme šli do restaurace V Zátiší ochutnat „all inclusive menu 12 jídel“ a další den bylo kvůli Covid-19 oznámeno, že všechny restaorníky (Grand Restaurant v roce 2020). Není to poprvé, co jsme tuto restauraci navštívili, jsmurace jsou zavřené. Restaurace je na třetím místě mezi 20 nejlepšími v hodnocení odbe znovu fascinováni lahodnou chutí jídel a výbornou obsluhou.

Naše oblíbené bylo tandoori grilované kuře, samozřejmě, je opravdu grilované v tandoori peci, takže se rozplývá na jazyku. Koření bylo přidáno s citem, takže jídlo je pikantní, ale příliš nehoří.

Už tradičně se těšíme na jejich vynikající Kulajdu. Jak jsme se dozvěděli od personálu, nejsme jediní, kdo obdivují vlastnosti tohoto pokrmu..Lidé, kteří nemají rádi kopr, mají také rádi toto jídlo.

Také máme rádi místní krevety, jsou velmi pikantní a mátovo koriandrové chutney jim dodává zvláštní příjemnou chuť.

Tímto způsobem můžeme i nadále chválit všechna jídla, protože by neměla chybět ani zvěřinová paštika, tataráček, , dančí filet, nebo čokoládová pěna.

1  Poděkujte uživateli frantisekh2019.

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Brunch byl excelentní. Bohatý výber servirovanych chodu a profesionalni a mila obsluha. Radi se opet vratime.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli MartinLedvinka.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Moc pekna restaurace s moc dobrym jidlem a milim personalem, dali jsme si s pritelkyni 12 chodove menu a pridali si v prubehu navic krevety z hlavniho chodu, pritelkyne si dali mochito a ja jsem popijel sampanske.. dekujeme a radi se vratime, jeste me restaurace prijemne prekvapila(zaslechla ze mam narozeniny a na konci mi donesli svicku u dezertu)

1  Poděkujte uživateli T5961KTstefand.
Recenzováno: 3. srpna 2020

Jidlo bylo naprosto vynikajici!!!! Personal byl moc prijemny ikdyz byli novy (moc nevedeli o tom jidle) ale moc moc prijemny. Super zazitek.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli jindraj133.
Recenzováno: 17. prosince 2019

TOP restaurace pro romantické večeře, nebo rodinné akce. Jídlo vždy výborné, servisu se nedá co vytknout a to vše ještě v krásném prostředí.

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli 470dominikp.
Libor_Pavlicek, Manažer v zařízení V Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2019

Dobrý den 470dominikp,

Děkujeme za návštěvu a skvělou recenzi :) Jsme rádi, že se Vám u nás pokaždé líbilo a napsali jste o Zátiší že je to TOP restaurace. Vážíme si Vašeho výborného hodnocení naší restaurace.

S pozdravem,
Libor

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo V Zátiší, si také prohlíželi

Už jste navštívili V Zátiší? Sdílejte své zkušenosti!