“Velké zklamání”

Vhodné pro: Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 3. prosince 2017

Na večeři jsme zde byli na doporučení. Absolutně nezvládali organizaci, obsluhu a úklid.

Prostředí restaurace velmi pěkné.

Byla nás tam větší skupina. Rezervace místa byla na určitou hodinu. Když jsme dorazili, bylo nám řečeno, že jdeme brzo, že to nemají připravené ... a to jsme přišli o 5 minut později, než bylo v plánu ... a že si musíme počkat.

Potom začala přehlídka neorganizace, zmatků a neochoty. Nalili nám vodu z kohoutku a dostali jsme na výběr pouze dvě vína červené a bílé. Při prosbě o jiný typ /polosladké, sladké/ nám bylo řečeno, že jiné nemají.

Objednání kávy nám bylo odmítnuto, že kávu podávají až k dezertům a že nám jí neudělají. Fajn. Škoda jen, že na druhém konci našeho stolu, jim kávu udělali bez keců. My jsme se jim asi holt nelíbili.

Potom jsme čekali asi další půlhodinu, než se někdo obtěžoval přijít s dotazem na dezert. Nakonec ten jedinej byl chuťově naprosto luxusní. A potom zase asi hodinu nic.

Potom nám přinesli Entrecôte „Cafe de Paris“. Salát byl docela ostrý, ale jinak dobrý. Ale hovězí maso jsme chtěli plně propečený a bylo nám řečeno, že to více propéct nejde ... bylo to prostě krvavé.
Tak jsem řekla, že je to blbost a že to prostě neumí ... za odměnu mi tam nalil asi naběračku oleje. Fakt chuťovka ... když se Vám domnělá delikatesa koupe v hromadě oleje a do toho to zazdili hranolkama. Opravdu zklamání.
Potom jsme zase asi hodinu a půl čekali na dezert a těšili se na slíbené kafe o které jsem si říkala asi 11x. Dezert jsme měli určený. Ten byl také dobrý - Créme brullé. Jiný nám řekli, že si nemůžeme objednat.

Po celou dobu nám dolévali pouze víno a vodu z kohoutku ... o jiný druh nápoje jsme si museli vždy říct alespoň 3x a obvykle jsme ho tak do 20-30 minut dostali.

Naprosto dokonalé je, že bundu si pověsíte na přistavené "němé sluhy" a každý další příchozí si věší bundu na Vaší ... potom je sranda si jí najít a navíc musíte doufat, že se nebude někomu líbit zrovna ta Vaše.

WC je naprosto blbě vyřešené. Musíte jít ven a projít průchodem. Když se nechcete zdržovat v zimně hledáním bundy, je tam fakt kosa, protože se nedá nijak uzavřít a vytopit. Je to plně bariérové /alespoň co jsme byli my/.

2  Poděkujte uživateli Jitka H.
Lukáš H, Vlastník v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2017

obávám se, že se dostáváme za hranici vkusu.... a to když Vás někdo pozve na soukromou večeři a je to ještě k tomu večeři firemní, tak se domnívám, že je značně nevhodné kritizovat či komentovat z pozice pozvaného cokoliv.

Hostitel je náš dlouholetý host a oblíbený štamgast, kterého vždy rádi vidíme.

Toho večera jsem Váš stůl také obsluhoval a souhlasím s Vámi, že jisté nedostatky tam byli. Hlavně ta káva, bože! Jak já jsem mu vynadal :).

Ale i hostitel, organizátorka tak i hosté byli spokojení.

Majitel Cafe de Paris
Pavel Culek

Recenzováno: 1. října 2017 prostřednictvím mobilu

Během let se restaurace stala pevnou součástí Prahy. Nabízí spoustu skvělých jidel, ale entrecôte Cafe de Paris je pořád skvělý !

1  Poděkujte uživateli Ivo H.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 3. října 2017

moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás spokojeni.
Snažíme se dělat svoji práci s citem a láskou.
Budeme se těšit na další setkání v Cafe de Paris
S přáním hezkého dne

Recenzováno: 26. září 2017

O víkendu jsme navštívili tuhle skvělou restauraci, kterou můžeme vřele doporučit. Vynikající jídlo a ještě lepší obsluha. S takovým přístupem k hostům se už člověk málo kde potká. Jsme majitelé jedné menší restaurace na jižní Moravě a umíme ocenit profesionální přístup. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků, budeme doporučovat dále.

1  Poděkujte uživateli Romana K.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 29. září 2017

moc děkujeme za krásné hodnocení.
Budeme se těšit na další návštěvu.

Recenzováno: 17. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Kdyby nebylo Ondreje, byla by to "pouze" nami velmi oblibena restaurace, kde bychom se nekdy priste zastavili na prosluly entrecote, ale takhle jsme si tu i dnes neplanovane dali bajecny obed :-)
Krasne prostory, bajecny personal a hlavne perfektni jidlo!

2  Poděkujte uživateli Alena B.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 28. srpna 2017

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení, Ondra dostal velkou pochvalu:))
Budeme se těšit na další návštěvu
Team Cafe de Paris

Recenzováno: 14. srpna 2017

Zdravím, před pár dny jsem s rodinou navštívila tuto restauraci a musím konstatovat, že jsem byla nad míru spokojená. Po příchodu mě příjemně překvapil vkusně zařízený interiér. Profesionální obsluha nám po celou dobu návštěvy plnila naše přání a vytvářela harmonické prostředí, ve kterém jsme se cítili velmi pozitivně. Musím podotknout, že jídlo bylo fenomenální. Všem doporučuji bezkonkurenční pravou francouzskou cibulovou polévku. Náš veliký dík patří obsluhujícímu p. Tomovi. Nejenom (hlavně) díky němu se budeme rádi vracet. :)
S pozdravem Natálie P.

2  Poděkujte uživateli nataliepan.
Pavelproprietaire, Vlastník v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. srpna 2017

děkuji Vám za milou recenzi, která nás všechny v Cafe de Paris potěšila.
Tomáš a celý tým byl pochválen.
Těším se na další návštěvy a přeji Vám příjemné léto.
Pavel
Majitel Cafe de Paris

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe de Paris, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cafe de Paris? Sdílejte své zkušenosti!