“Naprostá spokojenost”

Vhodné pro: Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 22. května 2018

Po nějaké době jsem znovu navštívila restauraci Cafe de Paris. Opět musím velmi pochválit milý a vstřícný personál, zvláště pana Toma, který nám svým vystupováním a ochotou zpříjemnil pobyt i dobře poradil kam se v Praze podívat. Do této restaurace se ráda vracím, protože zde panuje mezi zákazníky a personálem harmonie a přátelské klima. Děkuji.

1  Poděkujte uživateli nataliepan.
Lukáš H, Manažer v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. května 2018

moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás spokojeni.
Snažíme se dělat svoji práci s citem a láskou.
Budeme se těšit na další setkání v Cafe de Paris
S přáním hezkého dne

Recenzováno: 23. února 2018

Alespoň někde není nutno pročítat dlouhé stránky jídelníčku. Zde se již léta drží hesla, že příliš velký výběr škodí a nabídnou vám jejich naprosto bezkonkurenční úpravu Entrecote - Cafe de Paris, na který už nikdy nezapomenete a budete se sem jako mi léta a léta rádi vracet. A když se vám poštěstí narazit na dva další skvosty tohoto krásného stylového prostředí, což jsou majitelé Lina a Pavel, prožijete opravdu nezapomenutelný večer. Jako vždy díky a brzy na shledanou
Milan, Eva, Mirek a Alžběta

1  Poděkujte uživateli primopraga.
Lukáš H, Manažer v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2018

moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás spokojeni.
Snažíme se dělat svoji práci s citem a láskou.
Budeme se těšit na další setkání v Cafe de Paris
S přáním hezkého dne

Recenzováno: 7. ledna 2018

O této restauraci mi pověděla kolegyně, ale dostala jsem se sem až za několik let, čirou náhodou. Přijela mi nečekaná návštěva a tak jsem si říkala, že spojím prohlídku města s dobrou večeří. Šli jsme kolem, tak si říkám, zkusím štěstí, jestli budou mít volno. Naštěstí se pro nás stůl našel. Trochu jsem se obávala, zda si hosté vyberou z opravdu dost omezené nabídky jídel. Jedno hlavní jídlo bylo vyprodané, pak tedy zbývaly už jen tři (víc jsem nenapočítala). Většinou jsme si dali entrecote. Velmi se nám líbilo, že jej donesli již naporcovaný a průběžně přihřívali, aniž by to mělo zásadní vliv na jeho kvalitě.
Doporučuji, aby kuchaři v kuchyni nekouřili, protože to táhne do restaurace.
Také absence platebního terminálu mi přišla až neuvěřitelná. Argument, že bankomat je poblíž, není rozhodně uspokojující.
Když jsem doma řekla muži, že jsem byla na steaku s hranolkama a salátem, hned chtěl jít také, takže se zde určitě ještě ukážeme.
Kliky na WC jsou kouzelné. Mám dojem, že v čr nebudou k sehnání.:o)

2  Poděkujte uživateli Jina V.
Lukáš H, Manažer v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. ledna 2018

moc děkujeme za recenzi.
Jsme rádi, že vám u nás chutnalo.
Nevím co bylo cítit v restauraci, ale v naší kuchyni se nekouřilo, nekouří, a nikdy kouřit nebude.
Celý tým je nekuřácký!
Budeme se těšit na další návštěvu
Platba kartou již bude možná.
Hezký den
L.Hájek

Recenzováno: 4. prosince 2017

Restauraci navštěvuji pravidelně a musím napsat, že stále je hodně důvodu proč se sem stále vracet. Krásný interier, příjemná a ochotná obsluha a jÍdlo je prostě TOP! Děkujeme za úžasný večer, luxusní večeři a těšíme se na Štědrý den na Vánoční menu :-)

3  Poděkujte uživateli PavlaH14.
Lukáš H, Manažer v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2017

moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že se stále vracíte, děláme maximum, aby byli všichni spokojeni jako Vy.
Přejeme Krásné Vánoce a hezký Nový rok.
S pozdravem team Cafe de Paris

Recenzováno: 3. prosince 2017

Na večeři jsme zde byli na doporučení. Absolutně nezvládali organizaci, obsluhu a úklid.

Prostředí restaurace velmi pěkné.

Byla nás tam větší skupina. Rezervace místa byla na určitou hodinu. Když jsme dorazili, bylo nám řečeno, že jdeme brzo, že to nemají připravené ... a to jsme přišli o 5 minut později, než bylo v plánu ... a že si musíme počkat.

Potom začala přehlídka neorganizace, zmatků a neochoty. Nalili nám vodu z kohoutku a dostali jsme na výběr pouze dvě vína červené a bílé. Při prosbě o jiný typ /polosladké, sladké/ nám bylo řečeno, že jiné nemají.

Objednání kávy nám bylo odmítnuto, že kávu podávají až k dezertům a že nám jí neudělají. Fajn. Škoda jen, že na druhém konci našeho stolu, jim kávu udělali bez keců. My jsme se jim asi holt nelíbili.

Potom jsme čekali asi další půlhodinu, než se někdo obtěžoval přijít s dotazem na dezert. Nakonec ten jedinej byl chuťově naprosto luxusní. A potom zase asi hodinu nic.

Potom nám přinesli Entrecôte „Cafe de Paris“. Salát byl docela ostrý, ale jinak dobrý. Ale hovězí maso jsme chtěli plně propečený a bylo nám řečeno, že to více propéct nejde ... bylo to prostě krvavé.
Tak jsem řekla, že je to blbost a že to prostě neumí ... za odměnu mi tam nalil asi naběračku oleje. Fakt chuťovka ... když se Vám domnělá delikatesa koupe v hromadě oleje a do toho to zazdili hranolkama. Opravdu zklamání.
Potom jsme zase asi hodinu a půl čekali na dezert a těšili se na slíbené kafe o které jsem si říkala asi 11x. Dezert jsme měli určený. Ten byl také dobrý - Créme brullé. Jiný nám řekli, že si nemůžeme objednat.

Po celou dobu nám dolévali pouze víno a vodu z kohoutku ... o jiný druh nápoje jsme si museli vždy říct alespoň 3x a obvykle jsme ho tak do 20-30 minut dostali.

Naprosto dokonalé je, že bundu si pověsíte na přistavené "němé sluhy" a každý další příchozí si věší bundu na Vaší ... potom je sranda si jí najít a navíc musíte doufat, že se nebude někomu líbit zrovna ta Vaše.

WC je naprosto blbě vyřešené. Musíte jít ven a projít průchodem. Když se nechcete zdržovat v zimně hledáním bundy, je tam fakt kosa, protože se nedá nijak uzavřít a vytopit. Je to plně bariérové /alespoň co jsme byli my/.

2  Poděkujte uživateli Jitka-Tetka.
Lukáš H, Vlastník v zařízení Cafe de Paris, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2017

obávám se, že se dostáváme za hranici vkusu.... a to když Vás někdo pozve na soukromou večeři a je to ještě k tomu večeři firemní, tak se domnívám, že je značně nevhodné kritizovat či komentovat z pozice pozvaného cokoliv.

Hostitel je náš dlouholetý host a oblíbený štamgast, kterého vždy rádi vidíme.

Toho večera jsem Váš stůl také obsluhoval a souhlasím s Vámi, že jisté nedostatky tam byli. Hlavně ta káva, bože! Jak já jsem mu vynadal :).

Ale i hostitel, organizátorka tak i hosté byli spokojení.

Majitel Cafe de Paris
Pavel Culek

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe de Paris, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cafe de Paris? Sdílejte své zkušenosti!