Recenzováno: 19. července 2019

Byli jsme na koncertě RAMMSTEIN a tento hotel je ideální řešení.Vše v pořádku.Pokoje perfektně uklizené,příjemná obsluha.Jídlo bylo také perfektní.V hotelu byl klid a pohoda.Hned jsem usnul,což u mě není časté.Také je zde dobrý přístup z metra.Pár stanic tramvají.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Departure07011839656.
784eden, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2019

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrej Front Desk

Recenzováno: 17. července 2019

Hotel jsme si vybrali jen pro přespání po příletu z dovolené,byli jsme spokojeni, pokoj pro 2 dospěle a 1 dítě byl velký, krásně čistý a to včetně koupelny. Milý personál, rychlý check in ve 3h ráno jsme velice ocenili. Snídani jsme nevyužili.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli LidaCB.

Recenzováno: 22. června 2019

Velice moderní uklizené pokoje se super vybavením. V koupelne k dispozici dostatek hyg. potreb a velky plus je vysoce funkcni klimatizace. Hotel je i v noci velice klidny. Pozdejsi check out nez ve vetsine hotelu a navic moznost vyuziti prijemnych masazi a hotelovych aktivit. Cena je v porovnani s kvalitou naprosto bezkonkurencni.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Wyckwyck.
Recenzováno: 13. května 2019

Super pobyt v tomto hotelu! Výborná snídaně, milý personál, velmi dobrá snídaně, skvělá dostupnost do centra města, v blízkosti nákupní možnosti, v hotelu možnost dalšího stravování za velmi dobré ceny. Parkování možné v blízkosti hotelu nebo přímo na jejich parkovišti za příplatek.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Quest00403711098.
Recenzováno: 8. dubna 2019

V hotelu se ubytovávám více než 6 let. Za poslední 2 roky se hotel proměnil - na recepci jsou vstřícné a rychlé recepční, v hotelu jsou nově dobrá bezpečnostní opatření, snídaně jsou vždy perfektní. Pokoj se vybaven vším, co je třeba. Těším mne ticho na pokojích, i když se jedná poměrně o velký hotel. Hotel má dobrou polohu - je v klidné části blízko OC Eden.

Datum pobytu: březen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Venture48336461999.
784eden, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. dubna 2019