Recenzováno: 5. září 2019

Vše super.
Možnost parkování před hotelem - placené.
Snídaně super - výběr dobrá kvalita.
Hodnotím kladně rychlost internetu, protože ho potřebuji k práci.
Pokoje tiché a super klima.

Děkuji moc
Děkuji moc

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli MartinZemanek.
784eden, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrew Front Desk

Recenzováno: 27. srpna 2019

Výborná poloha přímo na stadionu, 50 m nákupní centrum Eden, prostorný pokoj, pohodlná matrace, dobře řešená koupelna, bohatá snídaně, kvalitní wi-fi, dostupné parkování, příjemný personál, bar v hotelu

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Vladimir202.
784eden, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2019

Recenzováno: 19. července 2019

Byli jsme na koncertě RAMMSTEIN a tento hotel je ideální řešení.Vše v pořádku.Pokoje perfektně uklizené,příjemná obsluha.Jídlo bylo také perfektní.V hotelu byl klid a pohoda.Hned jsem usnul,což u mě není časté.Také je zde dobrý přístup z metra.Pár stanic tramvají.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Departure07011839656.
784eden, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2019

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrej Front Desk

Recenzováno: 17. července 2019

Hotel jsme si vybrali jen pro přespání po příletu z dovolené,byli jsme spokojeni, pokoj pro 2 dospěle a 1 dítě byl velký, krásně čistý a to včetně koupelny. Milý personál, rychlý check in ve 3h ráno jsme velice ocenili. Snídani jsme nevyužili.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli LidaCB.

Recenzováno: 22. června 2019

Velice moderní uklizené pokoje se super vybavením. V koupelne k dispozici dostatek hyg. potreb a velky plus je vysoce funkcni klimatizace. Hotel je i v noci velice klidny. Pozdejsi check out nez ve vetsine hotelu a navic moznost vyuziti prijemnych masazi a hotelovych aktivit. Cena je v porovnani s kvalitou naprosto bezkonkurencni.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Wyckwyck.