Recenzováno: 2. září 2020 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme jednu noc v Praze a tento hotel má velmi příznivý poměr cena/kvalita. Od recepce po snídaňový servis vše s úsměvem. Pokoj čistý a útulný. Koupelna prostorná. Parkování o víkendu v ulici před hotelem zdarma. Výborná dostupnost autem i mhd. Snídaně bohatá. Naprostá spokokenost.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli kakrdav.
Iris Eden, Генеральный директор v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2020

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem, Andrew Front Desk

Recenzováno: 11. srpna 2020

Příjemné, čisté ubytování...do centra 25 min tramvají... Restaurace s dobrým jídlem za příjemné ceny. Navíc pokud se vracíte nad ránem a máte hlad je hned vedle nonstop Tesco a ráno klidně mekáč

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Radekfklidu.

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrew Front Desk

Recenzováno: 17. července 2020

Byli jsme se vším spokojeni. Pokoj čistý a prostorný, u snídaně velký výběr, zaměstnanci byli milí a ochotní . V hotelu je krásná vůně. Mile nás překvapil check out ve 12 hod. Rádi se opět vrátíme. Děkujeme

Datum pobytu: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Snajp2020.
Recenzováno: 16. července 2020

Příjemná dovolená, dobrá poloha - blízko do obchodů, restaurací, stanice MHD. V hotelu dostatek dobrého jídla a velmi ochotný a příjemný personál. Pokoje čisté a udržované včetně koupelny a toalety. Doporučuji

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Robo12345678910.
Recenzováno: 6. července 2020

Od pokoje jsme očekávali víc, za příplatek. Rezervovaná masáž neproběhla. Při ubytování v pátek nám nebylo nic sděleno a před obědnanou masáží v sobotu nám recepce sdělila že tuto službu o víkendu neprovádí. Postele katastrofa, dvakrát za noc jsem málem spadl, madrace položená na desce si dělala co chtěla. Přistýlka na pokoji vypadala pohodlněji.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli gottwald7.