Recenzováno: 17. října 2020 prostřednictvím mobilu

Královsky pohodlná postel, velmi čisté prostředí celého hotelu. Snídaně bohatá, včetně kuchaře co umí chutně připravit omeletu či volská oka na vyžádání. Pokoje byly velmi dobře hlukově odděleny zevnitř i z venku.

Datum pobytu: říjen 2020
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli AdamKapala.
Iris Eden, Генеральный директор v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

velice Vám děkujeme, že jste si udělal čas a ohodnotil Váš pobyt v našem hotelu Iris Eden. S přátelským pozdravem Andrew Front Desk

Recenzováno: 2. září 2020 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme jednu noc v Praze a tento hotel má velmi příznivý poměr cena/kvalita. Od recepce po snídaňový servis vše s úsměvem. Pokoj čistý a útulný. Koupelna prostorná. Parkování o víkendu v ulici před hotelem zdarma. Výborná dostupnost autem i mhd. Snídaně bohatá. Naprostá spokokenost.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli kakrdav.
Iris Eden, Генеральный директор v zařízení Iris Hotel Eden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2020

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem, Andrew Front Desk

Recenzováno: 11. srpna 2020

Příjemné, čisté ubytování...do centra 25 min tramvají... Restaurace s dobrým jídlem za příjemné ceny. Navíc pokud se vracíte nad ránem a máte hlad je hned vedle nonstop Tesco a ráno klidně mekáč

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Radekfklidu.

Dobrý den, velice Vám děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil náš hotel. Každé hodnocení je pro nás velice důležité. S pozdravem Andrew Front Desk

Recenzováno: 17. července 2020

Byli jsme se vším spokojeni. Pokoj čistý a prostorný, u snídaně velký výběr, zaměstnanci byli milí a ochotní . V hotelu je krásná vůně. Mile nás překvapil check out ve 12 hod. Rádi se opět vrátíme. Děkujeme

Datum pobytu: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Snajp2020.
Recenzováno: 16. července 2020

Příjemná dovolená, dobrá poloha - blízko do obchodů, restaurací, stanice MHD. V hotelu dostatek dobrého jídla a velmi ochotný a příjemný personál. Pokoje čisté a udržované včetně koupelny a toalety. Doporučuji

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Robo12345678910.