“jehněčí kolínko na špenátovém lůžku”
Recenze Café Imperial

Café Imperial
Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Bufet, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město

… to je zážitek, který by si nikdo neměl nechat ujít. Café imperial patří k pamětihodnostem hlavního města.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli cermakova.

Recenzováno: před 5 týdny prostřednictvím mobilu

Jedinečné posezení u kávy.Zde jako by se zastavil čas.Připomina mi tu čtyřicarta léta první republiky.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli georgiosb652.
Recenzováno: 4. listopadu 2018

Upřímné jsme byli spokojeni dnes , kdy Jamesem narychlo rozhodli dojít na snídani Vejce Benedikt a Fresh Espresso a Laté vševýbornéobsluha i prostředí rychlost a jen , že pŕijdeme zas !

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Evzena T.
Recenzováno: 2. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherné prostředí. Byla jsem zde 2x a dávala si svíčkovou a vývar, paráda. Rozhodne doporučuji všem.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Travel28640687406.
Recenzováno: 27. října 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jidlo krásné prostředí super obsluha je vidět že zde pracují na všech postech lidé které ta práce bavi a vede je mistr vřele doporučuji

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli tichkar.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Imperial, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Imperial? Sdílejte své zkušenosti!