“Svatomartinska husa”
Recenze Café Imperial

Café Imperial
Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Snídaně, Bufet, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velke neprijemne zklamani nas ocekavalo v Cafe Imperial po
nasem rozhodnuti dat si zde kvalitni Svatomartinskou husu. Kde take jinde?Majitel ve svem televiznim programu skoli amatery ,takze nase ocekavani bylo velike a byli jme nateseni.
Restauraci objednal kamarad. Kdyz jsem v jidelnim listku zjistil, ze se podava bile zeli a houskove knedliky pokusil jsem se prosadit jinou restauraci. Muj argument, ze nemam rad kysele bile zeli z lahve ostatni prebili s tim, ze to se u Pohlreicha nemuze stat. Svete div se: stalo se. Knedliky vypadaly a chutnaly jak kdyz je zakoupili v supermarketu. Vajicko nevidely ani z rychliku a pri styku se stavou se jaksi rozpousteli. No a zlaty hreb teto porce husa? Navstivili jsme u prilezitosti Svatomartinskych hodu hned tri restaurace a mohu rici zodpovedne, ze zde byla husa jednoznacne nejhorsi. Spalena, tuha ,sucha. Konzumovatelna jen s velkym sebezaprenim, nedojedl jsem. Podobne zklamani vyjadrili i moji spolustolovnici. To jsme necekali.
Myslim si a velice bych doporucil majiteli Pohlraichovi , ze by jeden z dalsich svych televiznich skolicich poradu natocil ve sve restauraci Cafe Imperial.
Karel Vavra

6  Poděkujte uživateli b_etislavv2016.

Recenzováno: 17. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jidlo skvělé, cena vzhledem k výkonu je vynikající.usadí nás vždy i bez rezervace ačkoli restaurace vypadá, že praská ve švech

Poděkujte uživateli LightPacker746437.
Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva na 60. narozeniny rodičů. Člověk ví, že to bude dražší až drahý, takže s tím počítá. Na to, co jsme si mysleli, to bylo o kus levnější, což je velký plus, jelikož patříme do nižší příjmové skupiny. Servis vynikají, možná až moc. Číšníci z kuchyně mají jiný úbor než číšníci na place, mají přesně dané "cesty", kudy chodit atd. Ale řekněme, že v takovéto restauraci se na to dobře dívá než v nějaké normální, která je drahá jako tato a hraje si na machry. Číšníci milí a starostliví, poradili, vysvětlili. Jeden číšník má dané svoje stoly, tak vás zná a ví, což je také velký plus. Na kachličkách na stropě při pozorném koukání je znát zub času, ale jinak je to zajímavé a dýchá tím ze všech stran historie tohoto bývalého známého hotelu. Stoly jsou alespoň v té 1 nudli daleko od sebe, tak se nikdo neruší, což je další plus, jelikož to já mám rád. Ale myslím, že na druhé straně je to větší divočina. Jídelníček je jasný, hezký, přehledný. Místo kouření a dalších blbostí by měl člověk šetřit a jednou za rok si za tyto peníze jít výborně s kulturou najíst k panu polhreichovi - tímto ho zdravím a děkujeme.

Poděkujte uživateli Václav Š.
Recenzováno: 9. listopadu 2019

Byla jsem zvědavá, restaurace je dost vychvalovaná.Obsluha byla naprosto profesionální, všichni nesmírně příjemní a pozorní.Měli jsme předkrm - paštiku a husí rilettes-naprosto vynikající.Kuřecí vývar byl chuťově naprosto bez chyby, jen se špatně jí a obírá stehýnko i s kostí.Českou klasiku- svíčkovou a konfit z kachny mohu všem doporučit, maso poctivě prošpikované, omáčka skvěle vychucená. A lepší červené zelí jsem ještě nejedla, nerozblemcané, podušené akorát.Jen Plznička je zcela průměrná, i když cena přijatelná, je znát, že se jí zde ale moc nevytočí.Dezert jsme neochutnali, už se do nás nevešel, porce jsou totiž víc než slušné.K tomu úžasný interiér, určitě doporučuji návštěvu této restaurace.

Poděkujte uživateli supermakak.
Recenzováno: 31. října 2019

Byli jsme zvědaví, jestli "kovářova kobyla nechodi bosa".... Nesnáším od číšníků oslovení "madam" a zdrobněliny jako kávička, cukříček, ale nic takového se tam NEDĚJE :-) Takže: prostředí krásné, obsluha profesionální a jakoby neviditelná. Naprostá spokojenost. Zážitek!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli boskovaz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Imperial, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Imperial? Sdílejte své zkušenosti!