“Skvělé místo, jídlo a personál na TOP úrovni”
Recenze Café Imperial

Café Imperial
Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Bufet, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 4. ledna 2020

Super jednání! Před třemi týdny jsem měl zajít s lidmi z firmy na oběd (pracocvní mýting), nepodařila se mi rezervace, ale personal mi pomohl zajistit místo během několika minut, Děkuji za to, jinak bych dostal asi výpověď. Kolegové ocenili i jídlo a hlavně přístup personálu!!!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli KureOndraMaly.

Recenzováno: 27. prosince 2019

Historická budova, pěkné prostředí, milá obsluha. Opravdu malé stolečky, velmi blízko u sebe, žádné soukromí. Jídlo chutné,ale čekala jsem víc.Ceny přiměřené.

Poděkujte uživateli Bozena50.
Recenzováno: 26. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo hodně tučné a studené i když bylo z výběru šéfkuchaře , očekávali jsme to bude odpovídat úrovni restauraci. Horší jídlo jsme už dlouho nezkoušeli.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli ahroribragimov.
Recenzováno: 11. prosince 2019

Noblesnost prostředí připomíná první republiku i román o Saturninovi. Obsluha mimořádně milá, víno opravdu vynikající - škoda, že dávají přednost dovozu, který patří k těm dražším. Dobré moravské nebo české je velmi omezené. Jídlo je vynikající, první dojem je, že je toho málo a že budete mít hlad, ale to přejde, když to sníte. Opravdu kvalita v prostředí, jídle, pití i obsluze. Mohu jen doporučit. Škoda, že se už nedá koupit mísa koblih za 2 tisíce, které jste pak mohli házet libovolně po okolí:-)

Poděkujte uživateli sebestikveronika.
Recenzováno: 9. prosince 2019

Do Imperiálu jsme zašli před koncertem na večeři. Jednoduše shrnu, jídlo bylo v pořádku, prostředí hezké, servis žádná sláva ba naopak, pro kabáty do šatny jsme si museli dojít sami a nikomu to nevadilo. Příště rozhodně raději Next Door naproti.

1  Poděkujte uživateli Jiří Ž.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Imperial, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Imperial? Sdílejte své zkušenosti!