“Doporučuji!!”
Recenze Café Imperial

Café Imperial
Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Večeře, Bufet, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 6. října 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasný interiér,pozorná a milá obsluha,jídlo na jedničku,byli jsme na obědě a druhý den zašli na skvělou bufetovou snídani.

1  Poděkujte uživateli t_nak2017.

Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, milý personál, jen v době povinného nošení roušek, to úplně nefungovalo. Roušky personál měl nasazeny pod nosem a ne vždy při kontaktu se zákazníkem nasadili roušky i přes nos.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli OLESNICE.
Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Večeři nelze nic vytknout. Výborná kuchyně, famózní dezerty, milý personál, krásné prostředí. Vhodné i pro mimořádné příležitosti.
Na snídani již tuto kavárnu nedoporučuji. Malý výběr, nedostatečné doplňování,bufet u dveří, kde na něj prskají hosté čekající na stůl. Půlené pečivo místo menších verzí. Tady šla kvalita výrazně dolů.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli basetb2014.
Recenzováno: 20. září 2020

Dnes jsem byl na pozdějším obědě.
Café Imperial je opravdu velice solidní podnik.
Netvrdím, že by to byla jednička na trhu, ale je to opravdu příjemný podnik, velice dobře situovaný.
Čistota na vysoké úrovni,
Obsluha naprosto perfektní, profesionální a hlavně příjemná. Ceny naprosto adekvátní poloze podniku. Kvalita jídel je na vysoké úrovni.
Po příjemném přivítání a usazení nám nabídli domácí pomazánku s pečivem.
Objednali jsme tři chody.
Jídlo luxusní, perfektně ochucené.
Co se týče velikosti porcí - odcházeli jsme opravdu najedeni, ba až přejedeni. Nechci nikomu sahat do svědomí, zajděte si na jídlo a uvidíte sami jak se věci mají. Není nad vlastní zkušenost.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Explore659901.
Recenzováno: 18. září 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s kamarády na večeři, musím tedy opravdu vychválit obsluhu, jídlo, pití. Vše naprosto bez problémů, a gurmánský zážitek k nezaplacení.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli 81pavlat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Imperial, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Imperial? Sdílejte své zkušenosti!