“famózní”

Restaurace Pálffy Palác
Kuchyně: Středoevropská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 27. května 2017

Famózní kulinářský zážitek, skvělá a vtipná obsluha, nádherný výhled na zahrady pod Pražským hradem, co víc si přát :-)

Poděkujte uživateli michalh495.
Palffy, Vlastník v zařízení Restaurace Pálffy Palác, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2017

Dobrý den. Děkujeme uctivě za pěknou recenzi a doufáme, že Vás u nás opět uvidíme

Recenzováno: 28. července 2015 prostřednictvím mobilu

V Palffy palaci jsme jako svatebni koordinatorky aranzovaly svatbu a zaroven koordinovaly cely den.

Musim rici, ze naprosto profesionalni pristup zamestnancu a managera nam doslova vyrazil dech!!
Ve vsem nam vysli vstric a nic nebyl problem. Hodne dlouho jsem se nesetkala s tak uzasnym servisem a zaroven pratelskym.
Jidlo bylo take uzasne a zamestnanci z celeho dne udelali naprosto nezapomenutelny.

Dekujeme za Vasi profesionalitu, ktera je v dnesni dobe spise vyjimecna - nez obvykla.

Hodne uspechu do budoucna.

1  Poděkujte uživateli Martina K.
Karel K, Manažer komunikace v zařízení Restaurace Pálffy Palác, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2015

Děkujeme za váš čas věnovaný této recenzi a těšíme se na další případnou spolupráci.
Váš Pálffy tým.

Recenzováno: 29. června 2015

S manželem jsme se dostali na svatební hostinu v restauraci Pállfy Palace a musíme říct, že jsme byli nadšeni. Samozřejme kromě úžasné lokace s romantickou terasou (zejména po setmění, když se zapnou svícny a svíčky) a výhledem na hrad a do zahrady, vynikajícího jídla, nás oslovila profesionalita personálu. Ta se ukáže ve vypjatých situacích, jakou svatba rozhodně je. Nedali na sebe znát stres, nebo únavu, byli vstřícní a milí, zorganizovaní, všechno odsýpalo jak má, prostě párada (to se na základě našich zkušeností o mnoha místech nedá říct)..rozhodně doporučujeme jak na posezení ve dvou, nebo na větší akce...

Poděkujte uživateli zizu2015.
Recenzováno: 19. srpna 2014

Pokud hledáte skvělé místo pro romantickou večeři se svou drahou polovičkou nemohu doporučit lepší místo. Jídlo bylo lahodné, obsluha velmi příjemná a atmosféra naprosto kouzelná.

• Atmosféra
Poděkujte uživateli IvSot.
Recenzováno: 20. června 2014

Na začátku června jsme navštívili s manželem restauraci Pálffy Palác Club.
Vše, co nám moc milá obsluha přinesla byl gastronomický zážitek. Na terase bylo velmi příjemné posezení a vše jsme si moc užili. Těšíme se na další návštěvu.

• Atmosféra
Poděkujte uživateli Zuzana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Pálffy Palác, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Pálffy Palác? Sdílejte své zkušenosti!