Recenzováno: 11. listopadu 2019

Pobyt v Rezidenci Vyšehrad jsme si velice oblíbili a rádi se budeme vracet. Krásné, čisté prostředí, milý a vstřícný personál....výhled z hradeb Vyšehradu je pro nás balzámem na duši. Večer jsme navštívili koncert v Kongres.centru, které je vzdálené 5min.od Rezidence Vyšehrad, což je super.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli DayTrip08652563574.
Petr B, Manager v zařízení Rezidence Vysehrad, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. prosince 2019

moc děkujeme za Vaši návštěvu a hodnocení Rezidence Vyšehrad. Obojího si vážíme a jsme vděčni za každou zpětnou vazbu, jelikož nám skutečně záleží na spokojenosti každého našeho hosta.

Snažíme se, aby se naši hosté cítili co nejlépe a jsme moc rádi, že se nám to ve Vašem případě povedlo. Vyšehrad je skutečně magické místo.

Těšíme se na Vás!

Recenzováno: 9. listopadu 2019

Krásná lokalita vedle Vyšehradu. Klidné místo . Méně turistů než v centru Prahy. Blízkost stanice Metra Nové, čisté, funkční ubytování. Zařízený kuchyňský kout. Milý personál. Fajn restaurace v přízemí.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli martinG1519CN.

Milý Martine,

děkujeme za Vaši návštěvu a krásné hodnocení. Budeme velice rádi pokud se k nám budete vracet a naše Rezidence Vyšehrad se stane Vaším oblíbeným ubytováním v Praze.

Těšíme se na Vás!

Recenzováno: 25. října 2019

Jezdím do tohoto ubytování dlouhodobě, pokaždé mě přivítá, příjemná recepce, která se bude snažit splnit všechna Vaše očekávání. Pokoje jsou vždy čisté a připravené k užití. Pokud plánujete delší a máte problémy se spánkem určitě preferujte pokoje směrem od silnice. V létě potěší přítomnost klimatizace v zimě zase možnost regulovat si teplotu topení. Podzemní garáž je výtečný pomocník pro ty, kteří cestují autem jako já. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli 566eduardb.
Petr B, Manager v zařízení Rezidence Vysehrad, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2019

Vážený Eduarde,

mnohokrát děkujeme za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho hotelu. Je našim velikým potěšením Vás vždy opět přivítat v Rezidenci Vyšehrad. Jsem moc rád, že se nám daří naplnit Vaše očekávání a že jste spokojen se servisem mých kolegů. Děkuji za zmínění výhod našeho prostorného a pro hosty rezervující na přímo bezplatného parkování.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

S pozdravem,

Recenzováno: 22. října 2019

Naprosto perfektně čistý, uklízený pokoj s termostatem, wi-fi, TV a vybavenou kuchyní. Slavili jsme zde s přítelkyní 3. výročí a personál připravil vše přesně podle požadavků. Na 110% se rádi vrátíme!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli barek2019.

Vážený Barek2019,

mnohokrát děkujeme za Váš čas, který jste věnoval hodnocení Rezidence Vyšehrad. Je naší společnou radostí, že jsme naplnili Vaše očekávání a byli jsme schopni Vám udělat nezapomenutelný zážitek k Vašemu 3. výročí.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Recenzováno: 20. října 2019

Krásné ubytování přímo u Vyšehradu , kousek od metra. Na pokoji kávovar včetně kávy a jako velké plus
chlazená neperlivá voda zdarma. Snídaně dostačující.
Velké poděkování za profesionální přístup p.Pavla z recepce.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli annya395.

Važená annya395,

velice děkujeme za Váši kladnou recenzi. Jsme potěšeni, že Vám udělala radost naše uvítací voda zdarma stejně tak jako kávovar Nespresso, který máme na vyšších kategoriích Executive a Executive Deluxe Suite.

Děkuji i za kolegu Pavla, kterému Vaše pochvala udělala velikou radost.

Budeme se těšit na Vasi další návštěvu.

Hezký den z Prahy!