Recenzováno: 8. září 2020

Maximální spokojenost, vše bylo podle našich představ, čisto, milý pán na recepci, rádi přijedeme znova
Večeře vynikající, obrovskou snídani jsme dostali na pokoj už večer, ráno jsme museli odjet dříve...Naprosto skvělé místo pobytu...Děkujeme

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli PavlusaV.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Opravdu moc pěkné místo s nádhernou vyhlídkou na Vyšehrad, krasné procházky a výtečný personál, který splní i nemožné, hned vedle Thajské masáže které jsme také využily, celkově velice spokojeni a určitě se nekdy vrátíme......

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli vasmir2020.
Recenzováno: 18. srpna 2020

Ubytování super v příjemném prostředí , čistota na pokoji, jídlo velmi chutné
Parkování za přijatelné peníze cca 200 kč na jednu noc
Polopenze byla přímo vynikající a cena celková super. V blízkosti památka Vyšehrad a MHD v blízkosti takže za mne super

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Gastechnik.
Recenzováno: 16. srpna 2020

vše ok, bez námitek, příjemný pobyt, při další cestě se určitě znovu ubytujeme, dostupnost mhd možnost krátkých procházek s nádhernou vyhlídkou na centrum, kvalitní snídaně a vynikající thajské masáže

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli petrsmida.
Recenzováno: 14. července 2020

Tento hotel si vždy vybíráme, když jsme v Praze. Je jedno zda trávíme čas pracovně nebo soukromě, vždy jsme na tomto překrásném místě. Ubytování je moderní, čisté a s krásným výhledem. Vřele doporučuji a těšíme se na další pobyt.

Datum pobytu: květen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli pavlakrskova.