The Grand Mark Prague
193 US$
176 US$
Agoda.com
  • Restaurace
Green Garden Hotel(Praha)(Skvělá hodnota!)
142 US$
99 US$
  • Snídaně v ceně
Jurys Inn Hotel Prague(Praha)(Skvělá hodnota!)
157 US$
TripAdvisor
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Úžasný hotel v centru Prahy, jako stvořený na příjemný pobyt ve dvou. Luxus a úžasný nový wellness (sauny relaxace). Po relaxaci ideální návštěva mísntí výborné restaurace - a nakonec posezení v soukromé zahradě. Skvělé...

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 25. října 2017

Sluzeb hotelu The Grand Mark jsme vyuzili s pritelem pomerne nedavno. Hotely vyuzivame celkem casto, ale tento hotel nas opravdu uchvatil! Uzasny servis, nadherne pokoje, velkou vyhodou je take velka zahrada v atriu hotelu. Uzasne prostory v samem centru Prahy. Snidane exkluzivni a vecerni menu take dokonale. K tomuto pobytu nemam co vytknout, vse na jednicku! Dekuji take personalu za perfektni atmosferu a servis.Tesim se na dalsi navstevu!

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.
Recenzováno: 24. října 2017

Kamarádka slavila rozlučku se svobodou v tomto hotelu a byl to nezapomenutelný zážitek! Apartmá, které jsme rezervovaly mělo parádní výhled do centra a balkón!! Večer jsme byly v hotelovém baru, kde hrál pianista skvělé skladby. Zašly jsme na "pár" koktejů do Two steps baru a barman nám namíchal vše co jsme si přály. Druhý den ráno jsme šly zase na zahradu na snídani a kamarádka dostala dokonce od personálu dortík s věnováním. Bylo to úžasné..

Tip ohledně pokoje: Mají vlastní hotelový desert!!!!
  • Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli verabudinova.
Recenzováno: 27. září 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva v restauraci při příležitosti zahradního grilování byla příjemná. Předkrmy a dezerty byli vynikají. Co mě zklamalo bylo samotné grilování masa a ryb, které bylo bez chuti a prepecene, tudíž hovězí maso bylo gumové.

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Mišule T.
TheGrandMark, Manažer komunikace v zařízení The Grand Mark Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2017

We thank you for taking your time and write your review regarding your stay at The Grand Mark Prague. We are very sorry that the stay was not entirely to your full satisfaction. Your comments are well received and would certainly help us to take necessary steps to improve and meet our guests requirements. Thank you.

Recenzováno: 18. září 2017

Jako vánoční dárek jsme na tuto akci využili na oběd.Byli jsme vřele uvítáni personálem a jelikož v tuto dobu zde bylo jen pár hostů,tak jsme byli bleskově obsluhovány mezi jednotlivými chody.Menu bylo jako každoročně na vysoké úrovni.Škoda,že se tyto akce nepořádají i ve více městech a restauracích.

Datum pobytu: únoru 2017
Poděkujte uživateli jhrobar.