157 US$
Expedia.com
208 US$
145 US$
Upozornění na slevy! 15 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 15 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 171 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

174 US$
163 US$
  • Snídaně v ceně
Clarion Congress Hotel Prague(Praha)(Skvělá hodnota!)
76 US$
74 US$
158 US$
132 US$
Recenzováno: 23. února 2018

V rámci Grand Restaurant Festival jsme zakoupily na internetu pětichodové menu. Obsluha byla velmi profesionální. Věnoval se nám především Lukáš a Martin, který se přiznal, že je tam teprve druhý den byl rovněž velmi milý a pozorný. Moc jsme si pochutnaly a v příjemném prostředí strávily báječný večer.

• Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Nina J.
Recenzováno: 6. února 2018 prostřednictvím mobilu

Do The Grank Mark Prague se vždy radi vracíme! Obsluha je precizní,příjemná a nikoli vlezla,kvalita jídla na vysoké úrovni! Není nic,co by mi zde vadilo! Návštěvu zde muzu jedine doporučit! Měli jsme trichodive menu k veceri s vínem a nemáme co vytknout!

Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Alžběta L.
Recenzováno: 6. února 2018

V rámci Grandrestaurant festivalu jsme navštívili toto kouzelné místo ( ne poprvé a určitě né naposledy ) a ochutnali pětichodové menu. Milá a nevtíravá společnost personálu, který nám doplnil důležité informace k jídlu, pití i "tajemstvím dezertu" nás potěšil, chuťové buňky byly v samé extázi.

Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli 494veronikav.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Úžasný hotel v centru Prahy, jako stvořený na příjemný pobyt ve dvou. Luxus a úžasný nový wellness (sauny relaxace). Po relaxaci ideální návštěva mísntí výborné restaurace - a nakonec posezení v soukromé zahradě. Skvělé...

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 25. října 2017

Sluzeb hotelu The Grand Mark jsme vyuzili s pritelem pomerne nedavno. Hotely vyuzivame celkem casto, ale tento hotel nas opravdu uchvatil! Uzasny servis, nadherne pokoje, velkou vyhodou je take velka zahrada v atriu hotelu. Uzasne prostory v samem centru Prahy. Snidane exkluzivni a vecerni menu take dokonale. K tomuto pobytu nemam co vytknout, vse na jednicku! Dekuji take personalu za perfektni atmosferu a servis.Tesim se na dalsi navstevu!

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli E-v-a-S-l-o-v-a-k.