“Hovězí kari ”

Vhodné pro: Barová scéna, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 15. října 2018 prostřednictvím mobilu

Upřímně na thajskou kuchyni moc nejsem ale hovězí na kari s rýži bylo skvělé. Krevetove placičky také dobré, ale škoda krevet, ty si dám radši samotné. Mají unikátní talíře viz foto které zaujmout každého.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli misulet.

Recenzováno: 10. července 2018

Výborné jídlo, především mletá kachna s bazalkou. Příjemná obsluha a moc hezké místo na posezení s přáteli, především v letních měsících na velmi příjemné zahrádce. Velice doporučuji. Nejlepší thajská restaurace v Praze.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Andrea J.
Recenzováno: 14. května 2018

Restauraci navštěvuji často a vždy jsem spokojen.
Milá příjemná obsluha vynikající jídlo. Rádi se budeme vracet .....

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli rud0ch.
Recenzováno: 12. ledna 2018

Jídlo skvělé, chutné, obsluha odměřená.. Očekával jsem doporučení nějakého dezertu či kávy po večeři, nic z toho se nekonalo.. jinak pěkná atmosféra :)

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli lukin2.
Recenzováno: 13. listopadu 2017

Již poněkolikáté jsme navštívili a pokaždé jsem si dal to samé a vždy spokojen. Za mě velmi dobrá volba pro thajskou kuchyni.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli 249ond_ejv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo NOI- The Art of Taste, si také prohlíželi

Už jste navštívili NOI- The Art of Taste? Sdílejte své zkušenosti!