“Perfektní”

Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Barová scéna, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 6. července 2019

Skvělé, chutné, prozatím nejlepší asijské jídlo, které jsme v ČR mohli ochutnat.
Byl nám nabídnut i aperitiv, předkrm a poté doporučeny nudle s masem podle chuti.
Skoro každý pokrm dělají s hovězím, vepřovým, nebo kuřecím masem.
Obsluha byla taky skvělá. Můžu za sebe jen poděkovat za úžasný gastro zážitek.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 666luke666.

Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající chutě, hezké prostředí , výborná obsluha. Každý si najde tu svou chuť i náladu.Velmi příjemné, k tomu decentní DJ jako doplněk, který neruší.
Prostě a jednoduše vše vyvážené pro hezkou atmosféru a hezký večer.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli aries666.
Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Thajských restaurací jsme již pár navštívili a tentokrát jsme zavítali do této. Velmi příjemné prostředí. K dipozici je i zahrádka, která je umístěna ve vnitrobloku (pokud se to takto dá nazvat). Je plně odstíněna od hluku z ulice a projíždějících tramvají. Díky stromům a květinám si tam člověk připadá trochu jako na dovolené. Obsluha byla velmi milá a usměvavá. Jídlo bylo vynikající. Ochutnali jsme krevetové placky a závitky na předkrm, nudle a carry jako hlavní jídlo. Vše bylo skvěle připravené a dochucené. Kdo má rád thajské jídlo, určitě by měl tuto restauraci navštívit.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 622michaelaj.
Recenzováno: 29. dubna 2019

Jídlo výborné ,obsluha pozorná ,atmosféra restaurace příjemná :-).
Thajská kuchyně s thajským kuchařem byla pro mě novinka .Moc jsem si pochutnala a ráda se vrátím a doporučím .

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Paja123.
Recenzováno: 14. ledna 2019

V Praze máme několik oblíbených thajských restaurací, ale tentokrát jsme chtěli zkusit něco nového a rozhodně jsme nelitovali. Sobotní oběd s přáteli v restauraci NOI budeme rozhodně opakovat. Příjemné prostředí (kolem 13:00 již téměř plno, proto doporučuji rezervaci), velmi milá a profesionální obsluha, vtipné talíře, ale to nejdůležitejší…..skvělé thajské jídlo. Od předkrmů (doporučuji mix předkrmů, obě omáčky rovněž výborné), přes polévku s kokosovým mlékem až po typické thajské nudle Phad thai.
Rádi se brzy vrátíme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Věra B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo NOI- The Art of Taste, si také prohlíželi

Už jste navštívili NOI- The Art of Taste? Sdílejte své zkušenosti!