“Vhodné pro rodinnou oslavu”
Recenze Del Corso

Del Corso
Č. 4 255 z 6 229 Restaurace v Praze
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha-Troja
Recenzováno: 2. ledna 2020

Restauraci navštěvujeme vždy, když chceme oslavit nějakou příležitost týkající se rodičů, kteří bydlí v okolí. Nabídka jídel je velmi dobrá, zpracovávní a chuť výborné.
Personál je mladý, snaživý, ale ne zkušený a proto občas chybující. Náladu nám to však neruší.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Pavel M.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Navštívili jsme tuto restauraci poprvé a musím říci, že jsme byli velice spokojeni jak s vybranými pokrmy tak s velice příjemným personálem. Určitě se sem vrátíme.
Jen tak dál!

Poděkujte uživateli Bára Š.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Výborná italská restaurace s nádherným interiérem. Naše děti mají nejraději pizzu z Del Corsa. Já jsem měl výborný biftek a manželka si dala krevety na grilu. Moc rádi se sem vždy vracíme, už jen kvůli sympatickým servírkám.

Poděkujte uživateli Falcon p.
Recenzováno: 8. září 2019

Dnes jsme navštívili 2 rodiny s dětmi. Čekali jsme extrémně dlouho i na předkrmy a dětská jídla. Personál se pořád vymlouvat že je tam kuchař sám a je tam hodně lidí. Mně ale omluvy a výmluvy nezajímají. Měl jsem chuť nic vůbec neplatit. Když jsem si při placení stěžoval tak přišel ještě kuchař mi říct že to fakt dlouho netrvalo. Dětská jídla a předkrm jsme dostali po hodině od objednání. Nedoporučuji návštěvu, hlavně ne s hladovými detmi.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Zdeněk F.
DCTroja, Manažer komunikace v zařízení Del Corso, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. září 2019

k této recenzi se rádi vyjádříme a rádi poskytneme foto do naši galerie s časem na objednávce a časem po uhrazení účtu. Čas objednávky 12:22 - účet 13:42
Od Vaši objednávky po zaplacení tzn. předkrmech a hlavních jídlech, jste odcházeli po 1 hodině a 20 minutách.
Po vašem hlasitém ataku u baru, jak jste čekal 2,5 hodiny na jídlo, Vám kuchař musel ukázat, že tak dlouho to jistě nebylo. Poté jste změnil na dlouhou čekací dobu.
V pořádku, nejsme závodní jídelna a i tak Vám děkujeme za recenzi!

Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi přijemné prostředi a mila, ochotna obsluha.
Bohužel jako milovnice mořských plodu jsem velice zklamana. Objednali jsme si 4 jidla ktere vzhledem a chuti byli uuuplne stejne az na jednu jinou ingridienci. V každem z nich bylo obrovsky množstvi listoveho salatu( mam ho rada ale ne po kilech), chobotnici jsme nemohli najit v tom salatu, dvě malé a tenoucky chapadylka... v salatu z mořskych plodů miniaturni krevety to nemaji ani v činské restaurací dohromady 10ks dohromady,slavky a kolečka kalamaru z pytliku, a opět hromada listového salatu ve kterém se všechno ztraci :/
Myslim že je obrovská škoda takhle krasný misto zabit takovym jidlem.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Kopreetinka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Del Corso, si také prohlíželi

Už jste navštívili Del Corso? Sdílejte své zkušenosti!