Escape Praha Saw
Podprůměrná unikovka

Od hry Saw jsem čekal daleko více. Snaha autorů o autenticitu prostředí, dle mého názoru, příliš... přečíst další informace

Recenzováno: 8. srpna 2017
S C
SAW! "Únikovka plná děsu a hrůzy"

Asi nejhorší úniková hra na které jsem byl. Hned co mě naštvalo ze začátku byla velmi nepříjemná... přečíst další informace

Recenzováno: 1. srpna 2017
macdobytek
Praha, Česká republika

Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

V místnosti je opravdu zima, celá hra je docela nedomyslena, z velké části je to o hledání a zkoušení a ne logice a přemýšlení. Neni tam navazování a dostaly jsme se ven bez toho aniž bychom musely vše vyřešit. Znám již pár o hodně lepších unikovek než byla tato, ale pro začátečníky proč ne.

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli 157martinah.
Recenzováno: 29. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem už spoustu únikových her, ale tato byla zatím nejslabší. Nápad je dobrý, ale šifry jsou nic moc, až na poslední, ta je dobrá. V místnosti je spoustu zámku a celá hra je spíše o klíčích a zámcích. Většina zámku nejde ani odemknout správným klíčem, takže se musí použít síla na to, aby se to dalo odemknout. Myslím, že i prostředí by se dalo udělat více strašidelné. Když jsem šla na tuto hru, tak jsem se hrozně bála, ale v místnosti to vůbec není strašidelné.

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli rozumbrada.
Recenzováno: 25. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Po projetí únikovky jsme měli všichni dobrý pocit, bohužel však jen proto, že jsme neměli s čím srovnávat. Momentálně máme jako skupina již přes 15 únikových her. Na Escape Praha SAW si stále pamatujeme, neboť nemá srovnání. Očividně se chtěl někdo přiživit na rostoucí popularitě aniž by do toho investoval. Celá hra se odehrává v garáži, rekvizity minimální, interaktivita žádná. Hrubý odhad ceny celé místnosti je maximálně 10 000,- i s nájmem za garáž. Je tam zima, úkoly nejsou promyšlené a celkově se to jeví opravdu odfláknuté. Zatím každá další únikovka byla o dost lepší.

Datum zážitku: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: 13. března 2017

Již jsme byli na spoustě únikovek a tak - možná bohužel - máme srovnání... únikovka je to perfektní, prostory a atmosféra báječná, jen jsme dospěli k závěru, že se s tématem i únikovkou samotnou dá více pohrát... určitě by byla škoda, kdyby hra zůstala v této fázi, protože nápad je to skvělý a mohla by to být jedna z nejlepších únikovek.... momentálně jsme ale zažili již lepší. I toto může být ale subjektivní názor. Každopádně pan "průvodce" je velmi milý a profesionální, už jen díky němu celkový dojem získává další body. I před to, určitě doporučujeme :-) I takto je to super zábava

Datum zážitku: březen 2017
Poděkujte uživateli Lenka M.
Recenzováno: 27. února 2017 prostřednictvím mobilu

Dali jsme tuto unikovku ve 2 párech.Je pravda ze pokud se dostavite v zimních měsících je to na bundu nebo minimálně na mikinu. Unikovka je rozdělena na 2 části (první část není těžká) poté až se vymanite z první místnosti čeká vás spousta řešení a hledání ale osobně si myslím ze zde není nic nelogického nebo nesmyslneho (až na zavádějící vanu která nám vzala dost času). Paní průvodkyně byla moc milá a ochotná.Davame 3 protože jsme již absolvovali několik unikovek (mimo jiné i SAW na Asijský styl).Ale určitě zábavná hra která je reálná k vyřešení cca mezi 30min až 45 min podle počtu lidi a zkušenosti teamu.Jinak výhoda pro kuřáky je ze si při této únikovce můžete dopřát cigaretku. Jsou samozřejmě lepší hry po Praze ale myslím si ze začátečníci (do 10 escape rooms) jsi to užijí. Pro zkušenější esapery bych volil jinou variantu.

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli TomPrague16.