“Příšerný personál a velmi slabá únikovka”

Bez poskytnuté fotografie
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 26. června 2017

Pán přišel o hodinu pozdě, s čímž jsme byli po telefonu seznámeni, přesto neřekl při příchodu ani slovo a celkově nám o hře nic neřekl, vše hrozně ve spěchu takže zklamání hned po příchodu. Zázemí jako wc a koupelna to snad ani nebudu komentovat. Samotná hra - velmi slabá - v podstatě jen zámky, nic víc. Nic strašidelného se nekoná :( Velké zklamání :(

1  Poděkujte uživateli Klára S.

Recenzováno: 15. května 2017 prostřednictvím mobilu

Horor jsem neviděla, vsichni říkali budes se hrozně bát ale nějak mě to nenadchlo, hra je skutečně jedna z těch slabších..

Poděkujte uživateli Jana-grc S.
Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

V místnosti je opravdu zima, celá hra je docela nedomyslena, z velké části je to o hledání a zkoušení a ne logice a přemýšlení. Neni tam navazování a dostaly jsme se ven bez toho aniž bychom musely vše vyřešit. Znám již pár o hodně lepších unikovek než byla tato, ale pro začátečníky proč ne.

Poděkujte uživateli Martina H.
Recenzováno: 29. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem už spoustu únikových her, ale tato byla zatím nejslabší. Nápad je dobrý, ale šifry jsou nic moc, až na poslední, ta je dobrá. V místnosti je spoustu zámku a celá hra je spíše o klíčích a zámcích. Většina zámku nejde ani odemknout správným klíčem, takže se musí použít síla na to, aby se to dalo odemknout. Myslím, že i prostředí by se dalo udělat více strašidelné. Když jsem šla na tuto hru, tak jsem se hrozně bála, ale v místnosti to vůbec není strašidelné.

Poděkujte uživateli rozumbrada.
Recenzováno: 25. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Po projetí únikovky jsme měli všichni dobrý pocit, bohužel však jen proto, že jsme neměli s čím srovnávat. Momentálně máme jako skupina již přes 15 únikových her. Na Escape Praha SAW si stále pamatujeme, neboť nemá srovnání. Očividně se chtěl někdo přiživit na rostoucí popularitě aniž by do toho investoval. Celá hra se odehrává v garáži, rekvizity minimální, interaktivita žádná. Hrubý odhad ceny celé místnosti je maximálně 10 000,- i s nájmem za garáž. Je tam zima, úkoly nejsou promyšlené a celkově se to jeví opravdu odfláknuté. Zatím každá další únikovka byla o dost lepší.

Poděkujte uživateli Tomáš B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Escape Praha Saw, si také prohlíželi

Už jste navštívili Escape Praha Saw? Sdílejte své zkušenosti!