“Podprůměrná unikovka ”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Od hry Saw jsem čekal daleko více. Snaha autorů o autenticitu prostředí, dle mého názoru, příliš nevyšla. Hádanky byly jednoduché, ne až tak logické. Hru bych doporučil spíše začínajícím unikarum, pokročilí hráči budou velmi zklamani.

Poděkujte uživateli S C.

Recenzováno: 1. srpna 2017

Asi nejhorší úniková hra na které jsem byl. Hned co mě naštvalo ze začátku byla velmi nepříjemná obsluha, docela nepříjemné prostředí (je to za nějakým obchodem s maskami a zrovna se tam něco stěhovalo), bohužel první dojem dost často dělá nejvíce (hru jsme v podstatě měli všichni zkaženou). Co se týče samotné únikovky - prostředí příšerně špinavé, smrdělo to tam plísní. Musím ale ocenit, že nějaké hádanky byly zajímavé, rekvizity v rámci možností pěkné (nikoliv ale čisté). Takže rozhodně nedoporučuji, myslím, že pokud vyberete jakoukoliv jinou únikovou hru, budete se bavit více..

1  Poděkujte uživateli macdobytek.
Recenzováno: 11. července 2017

Máme za sebou cca 15 her. Dostali jsme se v rekorním čase ven, ale jen protože jsme půlku hádanek obešli. Tím jsme pochopitelně i zkrátili herní čas. Takže chtělo by to trochu víc promýšlenosti a blbuvzdornosti. Někdy není jasné, kde je potřeba "přitlačit" a kde naopak riskujete poničit již i tak poničené rekvizity :)

Poděkujte uživateli Dmitrij G.
Recenzováno: 26. června 2017

Pán přišel o hodinu pozdě, s čímž jsme byli po telefonu seznámeni, přesto neřekl při příchodu ani slovo a celkově nám o hře nic neřekl, vše hrozně ve spěchu takže zklamání hned po příchodu. Zázemí jako wc a koupelna to snad ani nebudu komentovat. Samotná hra - velmi slabá - v podstatě jen zámky, nic víc. Nic strašidelného se nekoná :( Velké zklamání :(

1  Poděkujte uživateli Klára S.
Recenzováno: 15. května 2017 prostřednictvím mobilu

Horor jsem neviděla, vsichni říkali budes se hrozně bát ale nějak mě to nenadchlo, hra je skutečně jedna z těch slabších..

Poděkujte uživateli Jana-grc S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Escape Praha Saw, si také prohlíželi

Už jste navštívili Escape Praha Saw? Sdílejte své zkušenosti!