“Tak to má vypadat”

Ristorante Carmelita Pizzeria
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 5. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná a ochotná obsluha, krásný výběr jídel a pití, příjemné posezení jak venku, tak uvnitř. Jídlo máte ihned na stole a vzhledem k lokalitě jsou ceny přiměřené. Doporučujeme!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli monikaKalicinska.

Recenzováno: 7. června 2018 prostřednictvím mobilu

Ristorante Carmelita pizzeria. Příjemná obsluha, příjemné prostředí, krátká čekací doba na jídlo, vynikající pizza :)

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Jakub M.
Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Dopručuji na základě vlastní zkušenosti.Personál ochotný, jídlo chutné, prostředí příjemné i uvnitř i v předzahrádce.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jindra C.
Recenzováno: 26. října 2016

Ristorante Carmelita Pizzeria - Naše druhá návštěva - krásné prostředí - můžete se posadit nahoře nebo dole, nás usadili dole a to bylo dobře. Zde můžete sedět a mít výhled na veliké akvárium a nebo na pec kde se připravuje pizza. V této restauraci s příjemnou obsluhou číšníka Tomáše jsme ochutnali - SPAGHETTI AGLIO OLIO za 159,- dále super jídlo bylo GNOCCHI ALL FORNO FUNGHI za 228,- a samozřejmě jsme museli také ochutnat pizzu CARMELITA za 198,- a další PIZZA QUATTRO FORMAGGI za 198,- Vše bylo na jedničku s * DOPORUČUJEME VŠEM

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli saintainishiro.
Recenzováno: 12. srpna 2016

Dobré místo na příjemné posezení toulkami Prahou. My jsme využili předzahrádku. Rychlá a usměvavá obsluha, i když se jednalo o muže. Jídelníček zajímavý. Pasta s krevetami, které sice nejsou tygří, jak bylo inzerováno, byla dobrá. Trochu přesolená. Ceny jsou lehce vyšší, ale akceptovatelné.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli 809michaelab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Carmelita Pizzeria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Carmelita Pizzeria? Sdílejte své zkušenosti!