“Neco by to chtelo”

Ristorante Carmelita Pizzeria
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Donáška, Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Pracuji pres ulici, objednavam min 2x tydne, chodim sem na vecere,obsluha profesionalne mila, jidlo vynikajici, citim se tu jako doma, jsem skoro stamgast.
Dokonalost zde narusuje par detailu:
- v polednim menu se opakujici jidla uz min 6 mesicu.
- me neznamy hlas po telefonu v kvetnu by se mel naucit zdvorilejsim gestum a reakcim na otazku: Jak se dnes dari a vynechat komentar: "nemam cas se s vama vybavovat, jestli neco chcete, tak to reknete..."
A bude to tu k oznaceni VYNIKAJICI! Diky chlapi- Alesi, Tome, Miro!!!

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Alena P.

Recenzováno: 5. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná a ochotná obsluha, krásný výběr jídel a pití, příjemné posezení jak venku, tak uvnitř. Jídlo máte ihned na stole a vzhledem k lokalitě jsou ceny přiměřené. Doporučujeme!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli monikaKalicinska.
Recenzováno: 7. června 2018 prostřednictvím mobilu

Ristorante Carmelita pizzeria. Příjemná obsluha, příjemné prostředí, krátká čekací doba na jídlo, vynikající pizza :)

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Jakub M.
Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Dopručuji na základě vlastní zkušenosti.Personál ochotný, jídlo chutné, prostředí příjemné i uvnitř i v předzahrádce.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jindra C.
Recenzováno: 26. října 2016

Ristorante Carmelita Pizzeria - Naše druhá návštěva - krásné prostředí - můžete se posadit nahoře nebo dole, nás usadili dole a to bylo dobře. Zde můžete sedět a mít výhled na veliké akvárium a nebo na pec kde se připravuje pizza. V této restauraci s příjemnou obsluhou číšníka Tomáše jsme ochutnali - SPAGHETTI AGLIO OLIO za 159,- dále super jídlo bylo GNOCCHI ALL FORNO FUNGHI za 228,- a samozřejmě jsme museli také ochutnat pizzu CARMELITA za 198,- a další PIZZA QUATTRO FORMAGGI za 198,- Vše bylo na jedničku s * DOPORUČUJEME VŠEM

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli saintainishiro.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Carmelita Pizzeria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Carmelita Pizzeria? Sdílejte své zkušenosti!