Regiojet
Č. 123 z 214 zařízení v kategorii Doprava – Praha
Po dlouhé době Regiojetem

Po asi dvou letech jsem se uvolil jet Regiojetem, ať pořád nejezdím jen flixbusem a ta změna po... přečíst další informace

Recenzováno: 22. ledna 2020
Epixon
přeprava

jezdil sem touto společnosti 2x . A 2x sem byl velmi spokojen :) jak personál byl vynikající tak... přečíst další informace

Recenzováno: 31. prosince 2019
763dimitrijk

1924805 recenzí
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Z Regiojetem jsem vždy spokojen. Kdyby Regiojet jezdil na Valašsko tak s nim jezdim
pořád, super dopravce.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Petr V.
RegioJet, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Regiojet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den, vážený kliente,

děkujeme Vám za Vaši velmi pozitivní recenzi. Jsme rádi, že Vás jízda s námi potěšila přáním pěkného dne, Tadeáš, tým RJ.

Recenzováno: 15. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vážení čtenáři,
právě absorbuji cestu regiojetem. Zjišťuji a poprvé zakouším od kamaráda regiojetem proslulý mošt. Ale mám pocit, že mošt není jen z jablek. Nepřijde Vám, že do koncentrátu jsou přidány brambory na zahuštění??? Bett, 20

Poděkujte uživateli 495betts.
RegioJet, Manažer komunikace s hosty v zařízení Regiojet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2019

Vážený kliente,
děkujeme za Váš zájem o naši společnost a Vaši zpětnou vazbu.
Pokud Vám mošt nechutná, neváhejte si objednat čaj z čerstvé máty, kávu, nebo cokoliv jiného z našeho palubního menu. Věříme, že si najdete něco, s čím budete na 100 % spokojený :-)
S přáním pěkného dne, za tým RJ, Adéla.

Recenzováno: 14. listopadu 2019

Cestovala jsem z Hl.nadrazi Ostrava na Hlavní nádraží Praha, dne 13.11.2019 v 7:44. Služby výborné, personál velmi milý a ochotný/ vagon číslo 2/, čistota vlaku na 1☆☆☆☆☆, toalety 1☆☆☆☆☆/URČITĚ bych fala na WC dezinfekci na ruce/. DĚKUJI VŠEM VÁM, KTEŘÍ SE PODILITE ZA TYTO PERFEKTNÍ SLUŽBY A PŘEJI VÁM SPOUSTY SPOKOJENYCH A HLAVNĚ MILÝCH A NEHLUČNYCH PASAŽÉRŮ ❤

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Vendulka T.
RegioJet, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Regiojet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2019

Dobrý den, vážený kliente,

děkujeme Vám za Vaši velmi pozitivní recenzi. Jsme rádi, že Vás potěšila jak jízda, tak i vystupování našeho palubního personálu a servis.

S přáním pěkného dne, Frederika, tým RJ

Recenzováno: 5. listopadu 2019

Velice nepříjemní řidiči. Nerada jezdím regio jetem, vždycky se setkám s řidičem, který je silně arogantní a nepříjemný. Raději volím jiné společnosti.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli tereziaha.
RegioJet, Manažer komunikace s hosty v zařízení Regiojet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2019

Vážený kliente,

omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a komplikace při Vašich cestách s námi. Mrzí nás, že máte takovéto zkušenosti.
V případě, že si přejete vznést oficiální stížnost nás kontaktujte na našem reklamační oddělení reditel@regiojet.cz.

S přáním pěkného dne,

Adéla, RJ tým

Recenzováno: 26. října 2019

Dnešní cesta do Prahy byla bohužel velmi nepříjemná.Zacala hned hodinovym zpožděním. Na obsluhu jsme čekali dlouhé 2hodiny.Ale i to bylo bohužel zklamanim když nám bylo sděleno že káva pouze jedna (nefunguje slehac).Croissant se šunkou naprostá katastrofa a zároveň hned nám bylo sděleno ať si dorty ani neobjednavame jelikož nejsou. A to jsme podotýkám jeli brzy ráno. Nebylo nic a obsluha velmi slabá. Zvažuji jestli opravdu dál tyto služby využívat. Za mě nepříjemná zkušenost.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 153ta_nar.
RegioJet, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Regiojet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

Vážená klientko,
je nám velice líto, že nejste spokojená s našimi službami. Co se týče služeb, které jste výše popsala (občerstvení a obsluha), ty jsou nabízeny v rámci nadstandardu, nejsou zahrnuty do ceny jízdného a jsou zcela v dispozici dopravce. Cestujícímu uzavřením přepravní smlouvy nevzniká nárok na jejich poskytnutí. V případě nedostatečného časového prostoru pro obsluhu nebo při vzniku nepříznivých okolností není tento servis nabízen.
Pokud si přejete podat oficiální stížnost, prosím obraťte se na e-mailovou adresu: reditel@regiojet.cz. S pozdravem a přáním pěkného dne, Mirka za tým RegioJet.