The Banker's Bar
Degustace whisky

Vyzkoušeli jsme degustaci skotských whisky. Dostali jsme zajímavé informace o tomto destilatu a... přečíst další informace

Recenzováno: 15. února 2020
PavelDvorak
Doporučujeme :)

Navštívila jsem s kamarádem tento bar minulé úterý a velice náš potěšili barmani svojí ochotou a... přečíst další informace

Recenzováno: 20. ledna 2020
NicolCes
Praha, Česká republika

Recenzováno: 19. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Extreme prijemne posezeni, hudba sladena s interierem. Jeste nikdy jsme s pritelkyni nebyli tak vrele privitani “jako od starych pratel” na doporuceni mistnich barmanu ohledne cocktailu se z nasi prochazky nocni Prahou, stala zrejme prvni prijemna navsteva banky. Pokud chcete nekoho prijeme prekvapit, nebo si jenom udelat krasny vecer u dobreho ginu či whisky nepoznali jsme zatim lepsi misto.

Datum zážitku: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli 932mates_.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2017

Drahý Mates Č,

velice děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi.
Brzy v Banker´s Baru na viděnou.

Recenzováno: 1. května 2017 prostřednictvím mobilu

Zcela nestandardní bar: prostředí, obsluha, velmi dobrý výběr veškerého alkoholu. Barman Vám připraví koktejl dle Vašich představ.Bar je zařízený v duchu prvorepublikové banky. Od stolků u okna je romantický výhled na kostel sv. Hastala.
Doporučuji!

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli I1629YQmaried.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. května 2017

Vážená Marie D,

děkujeme za Vaši návštěvu i krásnou recenzi!
Brzy v Banker´s na viděnou.

Recenzováno: 11. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Majitelům The Banker's Bar se podařila ojedinělá událost, dokázali zachovat osobní přístup, vynikající kvalitu služeb a přátelské prostředí, které se jim podařilo vytvořit v baru LaCasaHavana a zároveň představili nový koncept, který Vás jak prostředím, tak nabídkou origińlnich drinků přenese do jedinečné atmosféry prvorepublikové banky, kde se Vám věnují s péčí a ochotou, váží si Vás a splní každé Vaše přání. Každá návštěva je jedinečná a jsem si jistý, že si tento podnik vybuduje vynikající pověst nejen na České, ale i na mezińrodní barmanské scéně.

Datum zážitku: leden 2017
1  Poděkujte uživateli 357radekv.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. ledna 2017

Vážený Radku V,

velice děkujeme za Vaši návštěvu a krásnou recenzi. Budeme doufat, že to vše se nám bude dařit v průběhu času naplňovat! :)

Brzy v the Banker´s Baru a Casa Havana na viděnou

Recenzováno: 29. prosince 2016

Zajímavý úkaz! Pražský + český TOP bar Casa Havana si sám obstaral konkurenci! Rozšířil barový tým a získal nový prostor – v jiném, leč nadmíru originálním stylu, s mimořádně nápaditým (tematicky i graficky pojatém) menu. Tuším však, že v tomhle případě se konkurence sama sebe bát nemusí…!

Datum zážitku: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli _kvhonza.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2017

Vážený kvhonzo,

velice děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi!
Brzy na viděnou.

Recenzováno: 27. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavý interiér, servis opravdu na úrovni. Tak hezké menu jsem nikde neviděl. A koktejly bez konkurence. Vřele doporučuji.

Datum zážitku: prosinec 2016
Poděkujte uživateli PavelDvorak.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2016

děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi!
Brzy v Banker´s na viděnou.