The Banker's Bar
Degustace whisky

Vyzkoušeli jsme degustaci skotských whisky. Dostali jsme zajímavé informace o tomto destilatu a... přečíst další informace

Recenzováno: 15. února 2020
PavelDvorak
Doporučujeme :)

Navštívila jsem s kamarádem tento bar minulé úterý a velice náš potěšili barmani svojí ochotou a... přečíst další informace

Recenzováno: 20. ledna 2020
NicolCes
Praha, Česká republika

Recenzováno: 25. března 2018 prostřednictvím mobilu

Byla jsem v tomto baru několikrát a pokaždé jsem byla nadšena. Většinou chodím s partou přátel, ale i jako jednotlivec jsem se tu cítila, jako kdybych přišla za “známými”. Barmani se mi věnovali cely večer, namichali fantastické drinky na míru. Menu je přehledné, osobité a není přemrštěné koktejly, které všichni dobře známe. Doporučuji výbornou pastiku s pecivem, která se výborně hodi jako doplněk k vinu i koktejlum! Bezvadna lokace v centru Prahy, což je na start večera naprosto ideální. Barmani mají skvělý smysl pro humor ale i cit pro dochuceni drinku a navíc se na ne příjemné kouká;) ať už jmenovitě, urostly Vladimír, roztomily Petr a nebo fantasticky Filip, na krerem je vidět, ze je jednička v oboru a práce je mu koníčkem. Tisíckrát doporučuji a gratuluji vedení baru za tak skvělý tým, to už se dnes moc často nevidí!

Datum zážitku: březen 2018
Poděkujte uživateli Míša S.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. března 2018

Vážená Míšo S,

velice děkujeme za Vaše návštěvy a krásnou recenzi!
Brzy v Banker´s na viděnou.

Recenzováno: 30. ledna 2018

Pokud přemýšlíte co večer podniknout, tak se vydejte do The Banker's Bar. Poklidný bar s vynikajícími barmany, na výběr budete mít velké množství drinků z menu nebo si můžete nechat namíchat drink dle Vašich představ. Jestliže tento bar jednou navštívíte, tak Vás chytne a budete se do něj velice rádi vracet :)

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli Aleš Č.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2018

Vážený Aleši Č,

velice Vám děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi!

Brzy v Banker´s Baru na viděnou.

Recenzováno: 5. ledna 2018

Jako fanoušek Casa Havany jsem navštívila i Banker´s Bar. Pěkně zařízený bar ve stylu 20., 30. let.
Vždycky když si objednávám, nechávám si poradit od barmana podle chuťových preferencí a dostanu skvělý drink. To se stalo i tady i když barman nebyl schopný dělat variace na více než 2 drinky. Přátelé vybrali z lístku, ale nebyla to šťastná volba. Doporučuji si nechat poradit. Na barmany jsme museli často čekat.

Datum zážitku: prosinec 2017
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli zuzanamalkova.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2018

Vážená zuzanamalkova,

děkujeme za Vaši návštěvu a recenzi.
Nad hodnocením se zamyslíme.

Hezký den

Lukáš Dvořák

Recenzováno: 29. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Přijeli mi příbuzní z Vídně. A tak jsem řešil kam s nimi vyrazit. Vzpomněl jsem si na moji první návštěvu v Bankersbaru a vyrazili jsme tam. Interiér mi připadal jiný, ale když jsem se pořádně rozhlédl zjistil jsem že ještě zapracovali na osvětlení. A myslím že úspěšně. Co se týče koktejlů.,tak jsem se dozvěděl, že představují novinky, které pro bar připravili známí čeští barmani a barmanky. Prima nápad. Moji rakouští příbuzní byli paf, konečně já s manželkou také.

Datum zážitku: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli PavelDvorak.
Recenzováno: 19. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Extreme prijemne posezeni, hudba sladena s interierem. Jeste nikdy jsme s pritelkyni nebyli tak vrele privitani “jako od starych pratel” na doporuceni mistnich barmanu ohledne cocktailu se z nasi prochazky nocni Prahou, stala zrejme prvni prijemna navsteva banky. Pokud chcete nekoho prijeme prekvapit, nebo si jenom udelat krasny vecer u dobreho ginu či whisky nepoznali jsme zatim lepsi misto.

Datum zážitku: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli 932mates_.
LukasDvorak, Vlastník v zařízení The Banker's Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2017

Drahý Mates Č,

velice děkujeme za návštěvu a krásnou recenzi.
Brzy v Banker´s Baru na viděnou.