“Číšnice byla mírně hodně zmatená,”
Recenze Šalanda

Šalanda
Č. 4 778 z 6 229 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 17 (Řepy)
Okolí: Praha 17 (Řepy)
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Číšnice byla mírně hodně zmatená, poslal bych si ji pro smrt a žil bych ještě nekonečně dlouho- highlander- nepříjemná... jídlo - na porce by stačil dezertni talíř, když ho donesla bylo totálně studené a dostala ho jen polovina z nás - studené hranolky nám chtěli přihřát v mikrovlnné troubě.. všechno špatně

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 783ondra_.

Recenzováno: 3. prosince 2019

Příjemné, útulné prostředí, milá obsluha. Restaurace byla úplně plná a personál se stíhal věnovat dostatečně. Večeři jsme měli na stole do 20 minut od objednání. Salát na mě trošku jednodušší, ale chuťově dobrý. Za nás spokojenost.

1  Poděkujte uživateli 263ivae.
Recenzováno: 8. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Neberou karty pod 200czk, nižší útratu neumí ani zaokrouhlit na těch 200czk. Arogantní servírky. Silně nedoporučuji.

Poděkujte uživateli filips871.
Recenzováno: 29. září 2019

Restauraci Šalanda jsem navštívil před několika měsíci jen tak, posedět a dát si večeři. Vše probíhalo skvěle, výborné jídlo, pití i obsluha. Po této velmi dobré zkušenosti jsme tu samou restauraci navštívily včera 28.9.2019 v cca 17:00 hod. se sestrou mé manželky a jejím manželem, kteří nás přijeli navštívit z Mariánských Lázní.
Naprostý šok nastal ihned při objednávání, kdy si manželka objednávala smažený sýr a servírka (drobná černovláska) si při zapisování objednávky cosi nesrozumitelného zamumlala. Po nastalém tichu se dost nevhodným způsobem doprovázeným rozhozením rukou zeptala manželky "A s čím ten sýr?" Manželka v tu chvíli byla jako opařená...jen stěží odpověděla, že s brambory. Po chvíli jsme dostali nedosmažený smažený sýr koupený zřejmě jako polotovar ve vedlejší samoobsluze a opečené česnekové brambory, zakoupené jako polotovar tamtéž.... Celkově jsme tam nechali útratu za čtyři večeře, 3x light colu a hamburger něco málo přes 1000,- Kč za ohřáté polotovary a odešli s naprosto horrorovým zážitkem z obsluhy i z jídla. Šalandu již nikdy více! P.S. Vzkaz pro servírku: Pokud máte špatný den, nevybíjejte si svou náladu na hostech, ti vás platí! Pokud nejste spokojena s platem, můžete jít jinam!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Brian_Storker.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Toto je poměrně mladá restaurace, tedy téměř nová, a je zde velice příjemné posezení. Mají zde kromě dobrého jídla a pití i vinikající domácí chipsy. Je trochu více vzdálená od zastávky MHD Blatiny, ale zase je v klidném prostředí.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli hestan2017.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Šalanda, si také prohlíželi

Už jste navštívili Šalanda? Sdílejte své zkušenosti!