“Velká žrádlo párty”

Č. 3 609 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 14. října 2020

Nejlepší žebírka co jsem kdy měl, krásně odpadala od kosti s výbornou marinádou. Kamarádi zkoušeli jejich burgery a olizovali se až za ušima. Určitě se vrátím zpět.

Poděkujte uživateli mstuchlik.

Recenzováno: 21. června 2020

Šli jsme do restauarce na sobotní oběd. Obsluha přišla po 20 ti minutách (měli tam skupinku známých, oslavující narozeniny). Rovnou jsme se tedy zeptali, zda se najíme do hodiny (ve 13:20 v dešti s ročním miminkem jsme nechtěli rovnou odejít). Dušovali se, že ano. Jídlo přinesli za hodinu a deset minut. Rumpsteak jsme rovnou vrátili. Zapáchal a byl místo médium rare well done a jako podrážka. Kuchař se ani neobjevil a celou stížnost vyřizovala servírka, přestože jej původně chtěla zavolat. Hranolky se nedaly jíst. Studené a patlavé. Dobrý byl jen klas a limonáda. Zaplatit si nechali vše kromě rumpsteaku. Byl tam s námi jeden pán s třemi kluky a starší manželský pár a všichni jsme se shodli, že tohle už nikdy. Co se týče prostředí, je tam zima a táhne (dveře i okna byla zavřená, tak zřejmě přes kuchyň)

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli michaelamV8011QF.
Recenzováno: 19. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

S hladovou přítelkyní na jídlo. Tímhle heslem já se řídím a tento podnik to plně splňuje, ačkoli by to člověk neřekl. Podnik je skoro neviditelný o to větší překvapení se skrývá uvnitř. Prostor o cca 50 místech v sobě, ale skrývá neskutečné dobroty, opravdu výborné místo na párty a firemní akce či menší skupina. Každý si vybere. Za mně doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli petrpechpepe.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší hospoda v Praze, nejlepší žebra na světě.....................................
Pivo nemám ráda, ale polotmavý Beránek na žebra je top

Poděkujte uživateli jise890.
Recenzováno: 13. září 2019

S restaurací Žebírkov jsem byla velmi spokojená v době, kdy čepovali ještě plzeňské pivo. Nevím zda došlo ke změně majitele nebo kuchařů, ale nyní je to katastrofa. Nikdy nemají červené víno! Se sestrou jsme si objednaly až na po třetí, protože se číšník neustál vracel z kuchyně, že námi vybrané jídlo už bohužel není.V restauraci jsme byly kolem 17:00 hod. ,, Musely´´ jsme si tedy dát smažená křídla - nedodělané a totálně bez chuti. Sklenička s bílým vínem byla špinavá od rtěnky. Dávám druhé a třetí šance...bohužel výsledek stejný! Nedoporučuji!

2  Poděkujte uživateli Petra1619.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Žebírkov, si také prohlíželi

Už jste navštívili Žebírkov? Sdílejte své zkušenosti!