“Interiérová všehochuť”

Č. 1 136 z 6 152 Restaurace v Praze
Okolí: Holešovice
Okolí: Holešovice
Recenzováno: 4. ledna 2020

Trošku openspace koncept kavárny mne zaujal, káva byla super, chiapudding taky. Na práci, čtení knížky ideální místo.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Vendy K.

Recenzováno: 26. září 2019

Extra giga přeslazenej zázvorovej čaj za !80! Kč a to ani neni ze zlata a ani plátky zázvoru neměly odstraněnou kůru :D
Na baru nemaj vypsaný komplet menu takže jsem objednávala dost na slepáka a teda moc se nevyplatilo... Příště si zázvor zaliju horkou vodou doma

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli anna a.
Recenzováno: 29. března 2019 prostřednictvím mobilu

Prostorná, stylová a ‚svá‘ kavárna.
S možností občerstvení a častym kulturním programem.
Dispozice jsou naprosto super. Vyhovuje mi i objednávání u baru/pultu, čím se odbourá neustálých dotazů obsluhy, co dalšího si ještě dáte...
Nabidka kávy dobrá – chutná. Dobré jsou také vína a rumy.
Plus také za možnost načepování si vody.
Pro mě srdcovka na P7.
#dogfriendly#veggiefriendly#goodvibes

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli teresa_starling.
Recenzováno: 12. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Pozor! Nechoďte do Vnitrobloku s malými dětmi!
Rozhodl jsem se podělit o tento "zážitek" z Vnitrobloku. Nebudu unavovat dlouhými řečmi, takže stručně:
Ve středu dopoledne jsem navštívil s kolegou Vnitroblok, kam často chodím i s rodinou a malým synkem.
Seděli jsme u stolu, pili kávu a nedaleko nás si sedl pán, který přišel se psem. Pes najednou začal divoce pobíhat po kavárně, sedal si na volné sedačky a křesla, drápal do nich a štěkal.
Vrcholem všeho bylo, že zaútočil na náš stůl a nakonec napadl mého kolegu. Být dítětem, asi by neměl už oko nebo ještě něco horšího.

Zavolali jsme obsluhu a ptali jsme se, zda se to smí. Odpověď zněla ano. Stejnou odpověď nám pak dala i manažerka kavárny a její šéf.

Takže jsme odešli a už se nevrátíme, kaváren je naštěstí v Holešovicích dost.

Jen varuji lidi s malinkými dětmi - raději tam nechoďte.

Datum návštěvy: listopad 2018
3  Poděkujte uživateli L3379MXjeanh.
Recenzováno: 10. října 2018

Vnitroblok jsou super hipsterský prostory nejen na kávu, ale i na další aktivity. Batch Brew bylo dobré

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli vojt_chb911.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vnitroblok Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vnitroblok Café? Sdílejte své zkušenosti!