“Super pivní bar poblíž Fóra Karlín”

DIEGO pivní bar
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pozorná obsluha, hezké prostředí, ale především denní nabídka piv z českých minipivovarů, která je vypsaná na tabuli na zdi. Vhodná poloha poblíž Fóra Karlín, bohužel ale zavírají poměrně brzy, což v pátek není úplně příznivé..

Poděkujte uživateli lucieholcova.

Recenzováno: 12. března 2019

Byli jsme tu s přáteli na ochutnávku různých piv. Opravdu je z čeho vybírat neb mají nabídku piv z malých pivovarů co jen tak nepotkáte. Jídlo bylo vynikající. Všem moc doporučuji. Skvělé tacos a žebra!!!

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli kamylkav.
Recenzováno: 13. července 2018

Zavítal jsem sem na polední menu a rozhodně jsem nebyl zklamaný. Na výběr byla (vzhledem k přípravě na večerní akci) jen 4 piva ale i ta stála za ochutnání. Obsluha velmi ochotná a příjemná. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 323filipv.
Recenzováno: 3. září 2017 prostřednictvím mobilu

Do baru jsem zavítal s pár přáteli na ochutnávku piva.
Pivo opravdu výborné a je z čeho vybírat (na druhou stranu je pivko dražší).
Jídelníček jednoduchý, avšak zajímavý a odpovídající místu.

Několik měsíců sem se chystal do burgrárny. (Protože co si budeme povídat, burger nabízí dnes všude, ale málokde ho umí udělat.)
Takže při náhledu do jídelníčku byla volba jasná.
A neprohloupil sem! Burger perfektní!
Obsluha taktéž milá a příjemná.
Takže celkový dojem velmi dobrý!

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli paranek.
Recenzováno: 13. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Pomerne novy pivni bar, ktery ma velkou nabidku piv z malych pivovaru. Nabidka se meni, tak, jak prubezne nejake pivo je dopito. Je zde vyzsi cenova hladina, ale obcas pro radost, proc ne. Obsluha je velmi rychla. Nabizi zde i jidla inspirovana mexickou kuchyni. Doporuvuji.

Datum návštěvy: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Vlaxdimir.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DIEGO pivní bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili DIEGO pivní bar? Sdílejte své zkušenosti!